Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Instant Gaming megbízható...

Az Instant Gaming megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Az Instant Gaming egy olyan oldal ahol játékokat lehet venni olcsóbban a megadott platformokra. Aki ismeri és vett már onnan játékot az mondja meg nekem légyszíves hogy megbízható-e?

2017. máj. 17. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen vásárolok onnan, most is épp erre készülök. Vettem már náluk alapjátékot, DLC-t, minden vackot, mindent perceken belül megkaptam és sosem volt panaszom rájuk.


Amíg Steames és "Works in All Countries" (tehát nem régiózáras), addig bármelyik kulcsot érdemes onnan venni.

2017. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, annyi még hogy bankkártyáról vetted?
2017. máj. 21. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Paypal. (Mellékes, hogy +2€, ha egyébként is 20€-t spórolok a Steam Áruházhoz képest adott esetben... de ha csak 1-2€-val olcsóbb, akkor nem szoktam onnan vásárolni.)


Illetve, amikor aktívabban vettem tőlük dolgokat, volt még egy másik fizetési lehetőség, Paypalhoz hasonló, mindig azt használtam. (A nevére nem emlékszem, valami H-betűs volt, de nem volt feláras.) Közvetlen bankkártyával nem vásárolok tőlük, vagy más, olcsóbb retailből, azt max Steam Áruházban.

2017. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!