Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez az új gym rendszer a...

Mi ez az új gym rendszer a pokemon go-ban?

Figyelt kérdés

Valaki össze tudja foglalni? Régen vs most mert szinte semmit nem értek a mostani rendszerről.

L3gyszi normálisak válaszoljanak.

Igen, van aki még játszik, mégpedig elég sokan a mai napig is!

Amikre rájöttem:

-Gymek pörgethetőek poksetoppként, viszont nem lureozható.

-10 helyett max 6 hely van, és nem cp szerint rakja hanem érkezés szetint.

-Harcnál nem egyenkémt esnek ki, hanem csak csökken a szívecske.

-Málnákkal tudom etetni, azt, amik gymben vannak. Nem csak a sajáromat, másét is.

Kb ennyi amire rájöttem.

Amit abszolút nem értek:

-Raid. Azt hiszem kapok napi 1 raid izét.

-Na úgy általánosságban: mi az a raid? Azt láttam youtubeon, hogy valami boss féle, 20-30ezres cp-vel. (Amit egyedül gondolom lehetetlen leverni).

-Én kék vagyok. Ha kék gymben van raid, harcolhatok ellene?

-Ma láttam egy raidet a kicsi városunjban, de inkább község. Próbáltam harcolni ellene, de nem tudtam. Egy ilyen tojás volt ott, de akármit csináltam, nem csinált semmit sem. 2-3 óra múlva visszamentem, akkor eltűnt a raid a gymből. Különben "csak" 12ezer cp volt, azt talán egyedül is le tudtam volna verni. Kék gym volt. Ha sárga vagy piros lett volna, tudtam volna harcolni ellene?

-Kb ennyi. Milyen újítások vannak még amit nem vettem észre?

Nekem az is jó, ha valaki linkel erről az egészről egy cikket. Én nem találtam.


2017. jún. 24. 15:25
 1/5 opened paradise ***** válasza:

A tojás kikel és lesz egy óriás pokémon ott. Ha piros,akkor "kisebb",ha sárga (nem csapatok,a tojás színe) akkor nagyobb. Ramész és 2 percig vár más emberekre,akikkel együtt is tudsz menni. Utána le kell győzni. Ha legyőzted,kapsz extra ajándékokat és el is foghatsz egy olyan pokémont. De nem olyan nagyot. A harchoz kell egy ilyen pass,ami pörgethető. Ez egyszer használható. Ha veszel,akkor azzal az adott gymen annyiszor,ahányszor csak tudsz,annál a pokinál.


Nekem ma mákom volt,egyikben egy 1000-es magikarp volt,az meg ugye nem nagyon tud támadni.

2017. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

pokemongoblog.hu

Itt mindent metalálsz

2017. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De egyébként:


Raid: GYM-ből pörgethetsz naponta 1db raid passt. Azzal tudsz bemenni a raidekre. (Ha ez nem elég, tudsz venni a shopban is.) Ott egy bosst kell leverni. A rózsaszin tojásból 1-es, 2-es szintű bossok kelhetnek, amelyek egyedül is leverhetőek; a sárga 3-as, 4-es szintű tojásokhoz viszont több ember kell, hiszen azok már 20-30 ezer CP körüli pokék. Ha legyőzted, a raid végén elkaphatod a kicsinyített mását, és kaphatsz speciális itemeket is.

2017. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!