Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SEGÍTSÉG, MI LEHET A BAJ?!

SEGÍTSÉG, MI LEHET A BAJ?!

Figyelt kérdés
Nemrég megvettem a Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Editiont használtan, de nem fogadta el a kódot amit be kell írni. Aztán rájöttem, hogy mivel használt ezért a kódot valaki felhasználta és rajta kell hogy legyen a plussz tartalom a lemezen, mégse tudom sehogysem feltelepíteni a plussz tartalmat. Kérlek aki tudja mi lehet a baj írja le, mert nagyon fontos lenne. Köszönöm!

#Call of Duty #kód #videójátékok használtan #plussz tartalom
2017. jún. 26. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a Modern Warfare Remastered az extra tartalom, az nem használható az Infinite Warfare telepítése nélkül. Azt viszont nem tudod telepíteni mert már aktiválták.

Ma már nem veszünk használt játékot senkitől, mert online fiókokhoz kötik a használatot, amit a lemezzel nem adnak át, magyarul átvertek.

2017. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :/
2017. jún. 26. 16:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki tudna valami megoldást, írja le.
2017. jún. 26. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs megoldás, itt leírja:

[link]


"in order to play Call of Duty: Modern Warfare Remastered, you must have Call of Duty: Infinite Warfare installed and use the Call of Duty: Infinite Warfare game disc."

2017. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen megoldást? Valaki átvert és ennyi. Megveszed a játékot te magad. Az az egyetlen megoldás.
2017. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!