Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age, Mass Effecthez...

Dragon Age, Mass Effecthez hasonló RPG játékok?

Figyelt kérdés
Tehát először Mass Effectet játszottam ami nagyon jó volt, utána következett a Dragon Age, hihetetlen ez is, valósághű, az ember tényleg így képzel el egy mágia-középkort... Még ki fogom próbálni az Elder Scroll sorozatot is, +++ mondjatok még ehhez hasonló RPG játékokat!!!

2017. jún. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Knights of the Old Republic. Valahol félúton van a Mass Effect és a Dragon Age között.
2017. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a Wasteland 2, az hardcore még a Dragon Age-hez képest is.
2017. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neverwinter Nights 2, elég régi de nekem az egyik kedvencem.
2017. jún. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kipróbálhatnál pár CRPG-t is. Amiket legjobban ajánlok:

Planescape: Torment (a műfaj királya)

Baldur's Gate

Icewind Dale

Pillars of Eternity

Eléggé rétegjátékok, és csak akkor fognak tetszeni, hogyha szeretsz olvasni és nagyon jól tudsz angolul. Ha teszel egy próbát valamelyikkel, akkor úgy készülj, hogy a játékmenet nagyrésze olvasással fog telni.

2017. szept. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Witcher
2017. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Knights of the Old Republic I-II. (Star Wars világában játszódik, de nagyon sokkal a filmek előtt, szinte ismerni sem kell őket hozzá. Egészen más a hangulat, nagyon jó a történet és a karakterek)

Illetve esetleg a Jade Empire, ez szerintem kicsit gyengébb, de a világa nagyon érdekes, kínai mitológiára alapuló környezetben játszódik, van benne mágia, és néhány igazán szerethető karakter is.

2019. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!