Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az Arkham Knight és Batman...

Mi az Arkham Knight és Batman közös múltja?

Figyelt kérdés
Pontos sztorit nem tudom, csak részekben. Szóval Arkham Knight vagyis Jason Todd, Batman segítője volt, de Batman cserben hagyta, Jasont halottnak hitték, később Ras Al Ghul feltámaszotta és bűnőző lett Red Hood néven. Azt is hallottam hogy Joker talán kínozta. Amúgy nektek hogy tetszik az Arkham Knight, mint játék, illetve mint karakter?
2017. jún. 26. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Konkrétan Jason Todd volt az első Robin.
2017. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Pontosabban a második, az első ugye Dick úrfi :D De a játékban ezt nem nagyon részletezik, csak azt mutatják ahogy Joker megkínozza, ezzel maga mellé állítja és végül lelövi Jasont-t amit kamerán rögzít Batmannak, ezért is hiszi halottnak. Egyébként én szeretem az Arkham Knightot, ps4en ki van platinázva.
2017. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kosa Valentin válasza:
Hát a második Robin volt Jason Todd(Arkham Knight).Azért fordult batman ellen mert hagyta meghalni.
2017. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!