Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékkal játsszak?

Milyen játékkal játsszak?

Figyelt kérdés

Esküszöm, lövésem sincs, hogy milyen játékkal tudnék játszani, ami jó, és van egy normális közössége.


Dotáztam, de ilyen toxic, idióta szar közösséget egyetlen egy játéknál sem tapasztaltam.


Loloztam, ugyanazt tudom ide írni, mint a dotához.


Wowoztam, valamivel jobb a közösség, azonban az idióták még itt is jelen vannak, és marhára dühítő.


Cs: go szóba sem jöhet, ugyanaz a community, mint a dota/lol esetében.


Marhára tanácstalan vagyok. Időt pénzt áldoztam olyan játékokra, amelyek nem érdemlik meg ezt a "törődést".


2017. jún. 27. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig multizni keress egy szingle játékot

Én Falloutot vagy elder scrollst ajánlom mindkettő nagyon hangulatos

2017. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mount and Blade
2017. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valamiért szerettem a multit, szerettem másokkal játszani, ezért imádtam a wow-ot, kb. 5-8 éve, akkor teljesen más volt a community. A mobákat azért próbáltam ki, mert nagyon népszerűek, és ismerni akartam őket, aztán ott ragadtam, ami hiba volt.
2017. jún. 27. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesbe felkapott jatek utan kell nezned, igy kevesebb a verpistikek aranya is. Nekem mint jatek mint kozosseg szempontjabol War thunder bejott.
2017. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!