Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek melyik a kedvenc minecra...

Kinek melyik a kedvenc minecraft modja és miért?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
én az uninstall modot szeretem
2017. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

a format /c

és a delete system32 is nagyon jó

2017. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha már van kedvem válaszolni, az is egy válasz, hogy én speciel semmilyen modot nem használok, csak simán a játék. Soha semmit nem teszek hozzá, csak az igazi official frissítéseket teszi fel magának.
2017. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.wikihow.com/tie-a-noose
2017. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Draconic Evolution
2017. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:

Hát igazán kedves egyesektől, hogy így válaszoltak,... Főleg az első 2 válaszolóra gondolok. Az ilyen és hasonló megnyilvánulások nem idevalók, na meg a durva humoron belül, ha esetleg némelyik az, akkor ez nem viccoldal! Ha valaki komolyan kérdez valamit, legyen az bármi, akkor rendesen, normálisan kéne válaszolni! Aki meg nem tud válaszolni rendesen, vagy nem akar, az inkább ne tegye!


Neked pedig 3. válaszoló azt tudom mondani, hogy nem az volt a kérdés, hogy te és/vagy bárki használ-e mod-okat és ha nem, akkor miért nem használ. Nem ellenjavaslat kell, hisz nem erről szól a kérdés, nincs köze hozzá. Ha tudnád a mod-ok lényegét, akkor nem mondanál ilyet, főleg ott, ahol nem erről van szó. Legalábbis a legtöbb mod-nak az a lényege, hogy némiképp jobbá, érdekesebbé és változatosabbá tegyék a játékot, ezt nem csak a Minecraft esetében igaz. Na meg az se árt, néha jól jön, ha több mindenből lehet választani, válogatni és variálni. Persze vannak eléggé fura, túlzottan ilyen-olyan mod-ok, láttam már néhány ilyet is. Például amik nem nagyon illenek bele az adott játékba, túlságosan elrugaszkodnak tőle. Én eléggé hasonlókat, játékba illőket használok.


A kérdezőnek mondom főleg, hogy én ezeket a mod-okat szeretem, használom és némelyik a kedvencem is:

OptiFine (egyéb extra beállításokat ad a játékhoz, főleg a videóbeállításokhoz és az FPS terén is segít egy kicsit), Quark (kell hozzá AutoRegLib is, mert csak úgy működik), Lux Lighting, Biomes O Plenty, MO Villages, Baby Mobs, TeleToro, Vulcanite Ore, Nether Gold Ore, Nether Ex és Crystal Caves, Slimer (segít nyálka chunk-okat találni, csak a config-jában meg kell adni az adott világod seed-jét, mielőtt belépsz a játékba), JEI, Carry On, Carvable Pumpkins.

Ezeken kívül is használok még párat, de úgy gondoltam, hogy elég ezeket megemlítenem. Azért szeretem őket, mert érdekesebbé, változatosabbá teszik a játékot, lehet több mindenből válogatni, több ilyen-olyan érdekesebb helyszín lehet és hasonlók. Ha mondjuk ezek közül a mod-ok közül kipróbálsz legalább néhányat, amiket mondtam, akkor jobban meg tudod, hogy hogyan, mennyire és miért.

2018. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!