Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket mely játékok tettek...

Titeket mely játékok tettek gamerré?

Figyelt kérdés
engem a Prince of Persia The Sands of Time, az a játék volt ami berántott a videojátékok világába

2017. jún. 28. 02:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Commander Keen volt az első játék amivel játszottam, de mivel saját gépem nem volt így nem játszottam sokat. Szóval tekinthetjük ezt is annak, mert mindig is érdekeltek a játékok. De az első játék, amit saját gépemen játszhattam, ami aztán játékfüggővé tett, az a Half-Life 2 volt.
2017. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még általánosban a Team fortress 2 30 fpsel ment

de mindennap azzal játszottam

ott votam először függő

aztán megkaptam az első feltöltő kártyámat és feledésbe merült

PAYDAY 2 és Rainbow six siege volt az amivel sokat játszottam még

2017. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Amarok Tonrar ***** válasza:

Thunderground (Atari 2600)

Battletoads & Double Dragon, Contra, Megaman, Battle City (Nes/Famicom)


Nem tudom melyikre mondhatnám. De nem gamer lettem tőle, hanem megszerettem a videojátékokat.

2017. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
The Great Giana Sisters (c64)
2017. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb a sarga kazettas konzolok idejeben jott a fellangolas, majd a Ps1 es a pc idejeben, Tekken3, Starcraft es Half life multija olaj volt a tuzre.
2017. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Engem a call of duty mw 2 8-9 évesen
2017. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 polgári norbert válasza:
Nekem az első játékom a Super Mario 64 volt, de szerintem a legtöbbet a Jedi Academy játékkal játszottam.
2017. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem is volt szerencsém hozzá:)


Azt azért leírnám elsőnek hogy nem tartom magamat annyira nagy Gamernek de azért becsülettel mondhatóm hogy a játékokat.

Leginkább a jó történet és ennek a megvalósítását tartom szem előtt ha játékot keresek.


Kezdetben már játszottam ilyen no ném játékokkal.De amelyiknél ténylegesen éreztem hogy innentől már nem fogok tudni hátat fordítani ennek a világnak az a

Call of Duty World at War még ilyen 10 éves fejel teljesen lenyűgözött.Aztán az úgymond második lényeges dolog a Witcher volt.Ezek után pedig csak jöttek az érdekesebbnél érdekesebb játékok .

2017. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a Minecraft, nem rossz játék de mivel mindegyik 7 éves Minecraftozik ezért gyorsan megutálltam
2017. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Team fortress 2, Counter Strike Source, GTA San andreas :)
2017. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!