Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz valaha még metin3?

Lesz valaha még metin3?

Figyelt kérdés

Ha metin1 volt, metin2 van, akkor lesz metin3?

A metin2 2009-2011ig volt nagyon élvezetes,a fél gyerekkorom ráment. Próbálgattam újrakezdeni, de már nem azt a feelinget adja sajnos mint régen.

Metin2 utálók kíméljenek! :)



2017. jún. 30. 00:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Remélhetőleg soha.
2017. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Szóval 6 év alatt felnőttél? :D
2017. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
19 vagyok most :)
2017. jún. 30. 01:25
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

"Próbálgattam újrakezdeni, de már nem azt a feelinget adja sajnos mint régen."


Nem is fogja. Minden új játéknak megvan a varázsa. A metin meg sajnos pont olyan, hogy a kezdetek élvezetesek, de aztán bejön a kemény szintezés és farmolás Lv 20-tól Lv 120-ig.


Metin3 lesz-e. Nem hiszem. A 2-t fejlesztik, szinte 2 hetente jönnek ki frissítések és újítások.

2017. jún. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz. Alapból nagy sikereket nem ért el a Metin2, ami miatt készítenének Metin3-at.
2017. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a többi mmorpg mekkora sikereket ért el, de a metin2 nemhiába létezik már kb 13éve. Nemhiába fordították le 10+ nyelvre, és rengetegen játszottak vele.. De a többi mmorpghez tényleg nem tudom viszonyítani, mert nem játszottam 1el se. Illetve próbálgattam őket, de számomra semelyik sem annyira letisztult mint a metin2. Nincsenek annyira szabad kamerák mint a metin2ben, karakternézetek, 30 skill van egy játékba és 30 kaszt.. minden csícsás stb. Ha esetleg valaki tudna metin2hez hasonló mmorpgt azt szívesen kipróbálnám.
2017. jún. 30. 12:25
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Akkor próbálok segíteni: Metin2 az MMORPG-k népszerűségének a legalján helyezkedik el, annyira, hogy anno majdnem be is csődölt, utána fillérekért adták el az egész játékot és jogait. Ezután lett ennyi nyelvre lefordítva, mert csak Magyarország és ilyen helyeken hasonló. Egy Blade and Souls, Wildstar, Guild Wars 2, WoWhoz képest lófarknyi a játékosbázisa.
2017. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Black Desert onlinenak hasonló a harcrendszere (de azért az is bonyolultabb mint a metin2 viszont szerintem egyszerűbb mint a legtöbb mmorpg). Ott is lehet olyat csinálni hogy egyszerre 5-10 mob-al harcolsz.
2017. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
#6: "letisztult"? Nem lepusztultat akartál írni?
2017. júl. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem.

Én is játszottam 13-15 éves koromban a Metin2-vel, amikor még tényleg sokan tolták. Ma viszont lehetetlen olyan szervert találni, ahol még azt lehet mondani, hogy sokan játszanak. Az emberek 90%-a egyszerűen megunta a játékot, mert hát valljuk be, nem élvezetes. A Metin2-vel az a legnagyobb probléma, hogy iszonyat monoton. Pár felszínes, gagyi küldetés mellett semmi mást nem lehet csinálni, mint mobokat ölni órákon, napokon, hónapokon keresztül. Ráadásul ez a monoton játékmenet emellett kics szettül időigényes. Minden 10. szinthez annyi idő kell, mint az azt megelőző szintekhez együttvéve. Azaz Lvl. 70-ről 80-ra felmenni annyi idő, mint Lvl.1-ről 70-re.

Én is azért hagytam abba, mert egyszerűen meguntam az egészet. Emellett nekem nem jön be, hogy a fizetős játékosok hatalmas előnyben vannak mindenkivel szemben, és olyan cuccaik vannak, amik egy normális de nem fizetős játékosnak elérhetetlenek.


Az egész játékra (beleértve a játékélményt, grafikát, térképeket/területeket, stb.) azt lehet mondani, hogy egyszerűen monoton. Pont ezért nem lesz Metin3 se.

Próbálták a különböző privát szerverek feldobni a játékot úgy ahogy lehet, de sajnos ezek sem értek el valami nagy sikert, mert 100 metinezőből 90 végleg megunta az egészet. A maradék játékosok meg szét vannak szóródva a különböző privát szerverek meg a hivatalos szerver között. Ráadásul maga a játék eléggé "kezdetleges". Se ugrani se mászni, se úszni nem lehetett benne, ez pedig egy modernebb játékban kb elképzelhetetlen. Valamint a Metin2 már a megjelenése után sem volt annyira közkedvelt, kb alsó-középmezőnyben volt.


Ennek keretében tuti nem lesz Metin3.

2017. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!