Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi "sárga kazettás"...

Egy régi "sárga kazettás" játékot keresek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Oldalnézetes játék, hasonlít a márióhoz de nem az :D És ilyen vadász szerű karakterrel kell menni benne, arra emlékszek még hogy a legelső pálya erdőben indul, és később lesznek olyan pályák ahol felhőkön kell mászkálni, és ott asszem volt egy boss (amit k..va nehéz legyőzni:D). Na, ennyi maradt meg csak mert rohadt régen volt :D És szívesen nosztalhiáznék egyet :D

Aki ennyi infóból kitalálja azt meghívom egy sörre :D



2017. jún. 30. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Contra?
2017. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez az :(
2017. jún. 30. 10:36
 3/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
74%
A Contra ebből annyiban stimmelt, hogy oldalnézetes. Kellene még információ, bármi, amire emlékszel. Ellenfelek, főellenfelek, fegyverek, pálya, valami szilánk, ami az eszedbe jut.
2017. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Főellenfelek? Egyre emlékszem, az valami sárkány volt :D Fegyverekre nem emlékszem, talán a Mariohoz hasonlóan tűzlabdákat kellett szórni. Pályákra is csak annyira emlékszem amit leírtam, több minden nem jut eszembe róla sajnos
2017. jún. 30. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy ez, de azért megpróbálom:


Adventure Island?

2017. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úristen, EZ AZ!!! Köszönöm szépen , vendégem vagy egy virtuális sörre :)
2017. jún. 30. 22:30
 7/9 Krisipoke ***** válasza:
Ejj az az Adventure Island... :D Pont, hogy a boss a legkönnyebb része a játéknak szerintem. Aki végig tudja csinálni együltőhelyében mind a 32 pályát, annak le a kalappal... Főleg, hogy nagyon trükközni kell, hogy az elkerülhetetlen Game Over után ne kelljen elölről kezdeni az egész játékot.
2017. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én emulátorral vittem végig 1 éve kb., ott lehetett menteni akkor amikor akartál :D De szigorúan csak akkor mentettem, ha végeztem egy pályával.


Nincs már időm, idegzetem hogy mindig elölről kezdjek egy játékot, ha nem sikerül legyőzni valakit. Régen ez még jó volt gyerekként, ma már nem az. :D

2017. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisipoke ***** válasza:

Volt benne egy trükk, amivel nem kellett teljesen az elejéről kezdeni. A második pálya vége felé lehet találni egy láthatatlan tojást a Hudson Soft logójával (méhecske), és ha azt felszeded, és utána bármikor Game Overt kapsz, akkor ha a folytatás gomb megnyomása közben egy iránygombot is nyomsz, akkor csak az adott világ elején kezded. Én így vittem végig a játékot. Igaz, Wii Virtual Console-on, ahol ha kilépsz, következőnek onnan folytatod, szóval nem egyszerre játszottam végig, de a játék szabályai szerint.

Szóval ez már az a kategória, hogy rossz játékdizájn. Oké, persze, izgalmas dolog lehetett anno, hogy a játszótéren terjedtek az ilyesmik, de mivel erre egyébként sem jön rá senki, eléggé "vedd meg a guide bookot" szaga van inkább.


Összességében nem rossz játék, tekintve, hogy az egyik első platformer volt, amit megihletett a Super Mario Bros, viszont mivel nem volt még kiforrott a műfaj, rengeteg hibája volt. Ez a folytatási rendszer az egyik, rengeteg nagyon nehezen megoldható ugrás van, közben előreláthatatlanul eléd ugró ellenségekkel, ami nem egy fair vagy szórakoztató játékdizájn. Az meg a legrosszabb, amikor bizonyos pókos-erdős pályán (vagy olyan világban, ami azzal kezdődik) meghalsz, és fegyver nélkül kell a pókok között ugrálnod. Egyértelműen a játék legrosszabb része.


1985-ben a Super Mario Bros egy minden tekintetben tökéletes játék volt, nem csoda, hogy utána hihetetlen mennyiségű játék utánozta. Egynek ez is elviselhető volt. De tény, hogy a 2. és a 3. része kategóriákkal jobban sikerült.

2017. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!