Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyivel jobb a STALKER Lost...

Mennyivel jobb a STALKER Lost Alpha Developer's cut verziója, mint a sima Lost Alpha?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy a Developer's Cut kicrash-el indításkor, de viszont a 2014-es verziója probléma nélkül elindul, azonban a Developer's Cut-ra nem találok megoldást.

#crash #Developer's Cut #v3.003
2017. jún. 30. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

PCGurutól:

"A Lost Alpha Developer's Cut a játék 1.4000-es verziószámú foltja, ennek pontos tartalmát itt találjátok, de a lényeget felsoroljuk azért: fejlődött az MI, beillesztésre került a Call of Pripyat fegyver- és felszerelés fejlesztési rendszere, jobban kormányozhatók és kevesebbet fogyasztanak a járművek, átdolgozták a leleteket, javult a teljesítmény, bekerült egy képességrendszer, tovább javult a ballisztika és az A-Life."


A telepítésről ugyaninnen:

"A Lost Alpha Developer's Cut futtatásához először le kell tölteni a 2014-es Lost Alphát, majd annak 1.3003-as javítását, és csak ezek települése után lehet felinstallálni a Developer's Cut javítócsomagot. A folyamat kissé körülményes, cserébe a játék ingyenes, és nem igényli egyik korábbi, hivatalos Stalker-játék meglétét sem. Azok, akik nem szeretnének ennyit küzdeni a telepítéssel, legyenek türelemmel, mert a Dezowave már dolgozik egy teljesen integrált kiadáson is, az viszont még egy picit odébb van."


Ha nem így telepítetted, akkor próbáld újra. Hibaüzenetet ír ki?

2017. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, így telepítettem, végig követtem a leírást, de mikor indítom, abban a pillanatban kicrash-el, fekete képernyő, és behoz egy ablakot, hogy "Crash has been detected by BugTrap".
2017. júl. 1. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Screenshotold le a felugró ablakot és töltsd fel ide, a játék mindig kiírja a hiba helyét.
2017. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem meg van egy olyan gondom ,hogy kb 20 perc mire betölti a játékot, nagy nehezen ha betöltötte megy a játék és belépek a menübe ,hogy le mentem az 5 perc..Mindent próbáltam már,és akkor is lassú.
2017. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kizaru válasza:
Hali, nekem egy idő után mindíg kilép az 1.4-es verzió, játszok 15-20 percet aztán off.Teljesen mindegy hol vagyok, mit csinálok. Az 1.3-al ilyen nem volt. Találkoztatok ilyennel?
2017. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!