Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW-ba hogyan szerezhetek...

WOW-ba hogyan szerezhetek állatot?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem, lvl 30-as vagyok, de nem tudom megérteni, hogyan lehet már egy állatot szerezni. Láttam videokat, hogy valami Tame Beast kell, de azt hol lehet kapni??? Kérlek segitsetek, válaszokat előre is köszönöm.

2017. júl. 4. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
tame beast csak és kizárólag hunter karakterrel érhető el, a kezdőterületet elhagyva az első településnél kapod a hunter küldetést hozzá.
2017. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És lovat? Vagy allatot amin utazni lehet?
2017. júl. 4. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
az minden frakció adott területén az egyik távolabbi város, 20as szint kell hozzá meg 100 arany az alap lovaglás kitanulásához + meg kell venned a hátasállatot is (vagy paladin és az idézi magának skillel a hátast)
2017. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilike8657 válasza:
melyik állatokon lehet használni a tame beast-et? mert nekem nem megy
2017. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de en battle petre gondoltam, azt hogy lehet szerezni??? neztem videokat, allitolag oda kell menni egy battle pet trainerhez es 10 goldert cserebe mehetsz is pokemonokat gyujteni, de semmit se lehet nalla 10 goldert venni... :(
2017. júl. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!