Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO vagy Overwatch?

CS:GO vagy Overwatch?

Figyelt kérdés

Jelenleg lolozok, de néha megunom,elmegy tőle a kedvem és erre az időkre keresnék egy jó kis fps játékot. Mind a kettő tettszik videók alapján, az Overwatchot próbáltam is mikor ingyenes volt, és tetszett. Ami eltántorított eddig a vásárlástól az az ára, 3x annyiba kerül mint a cs go, sőt ha a dobozos változatát nézzük (ami preferálok) akkor van az 4x annyi is.

A kirtériumok:

- folyamatosan fejlesszék, frissítsék a játékot

- a community, ami a lolban azért elég gyász, mondjuk azért akadnak normálisak.

- sokan játszanak vele, ne tartson órákig egy meccs keresés

- legyen pörgős játék menete, egy meccs max 30 perces legyen

- legyen érték álló, mint a lol hogy 2009ben jött ki és még mindig töretlen a népszerűsége.

- viszonylag könnyű legyen megtanulni az alapokat, napi 30-40 percet szánnék rá.

Röviden ennyi, köszi a válaszokat!



2017. júl. 6. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Csak az Overwatchhal kapcsolatban tudok nyilatkozni:


- Fejlesztik, frissítik, de iszonyatosan lassan. Csak az event hoz bele igazi új tartalmat (azon kívül csak pályákat és karaktereket kap az Overwatch, de azokat bődületes csiga sebességgel). Ez azt jelenti, hogy külön játékmódokat, igazi tartalmat csak időközönként kapsz 3 hétig, utána elveszik tőled 1 évre. Pl. mindenki imádta a májusi PVE módot, de elvették a játékosoktól mert event exkluzív volt, és legközelebb majd csak jövő májusban lehet vele játszani, ha egyáltalán visszarakják. A karakter balansz is ordít a hiányoktól, olyan lassan korrigálják a karaktereket, hogy nem is nagyon lehet mit mondani rá. Van egy karakter akinek konkrétan bugos a támadása (a falak szélénél át tud lőni rajta), és nem foglalkoznak vele. Az egyik tank alap támadása több mint 1 hónapja bugos. Konkrétan a karaktereket balanszoló főember bizonyos karaktereket túl soknak, picit OP-nak tart, de nem merik őket nerfelni, mert akkor felbuzdul a játékostömeg (közönség kedvenc karakterekről van szó)


- A community toxic, nagyon. Lehet normálisakat találni, de itt is csak a fitymacsattogtatás meg a keménykedés megy. Ez teljesen lutri, mindenhol vannak gyökér emberek.


- Sokan játszanak vele, és nem túl sok a meccskeresés. A legtöbb ami nekem volt az 5 perc, de az esetek többségében ennél hamarabb talál játékot. Viszont a matchmaking katasztrófa. Állítólag mindig a saját képességeiddel azonos játékosokat keres ellened, de ez nincs így.


- Pörgős nagyon, nem szokott lenni 30 percnél több, sőt, kevesebb.


- Az hogy mennyire érték álló, majd eldönti a jövő. Mivel Blizzard ezért nagyon sokan kajálják, de amúgy a játék maga noha szórakoztató is, nem egy nagy szám. Sokkal nagyobb a cukormáz körülötte, mint maga a játék. Már 10 óra játék után azt éreztem amikor megvettem, hogy "Na és most akkor mit csináljak?"


- Az alapokat könnyű megtanulni, de nehéz mesterévé válni.

2017. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cs:go-ban a frissítés annyiból áll, hogy játékosok által csinált skineket összeraknak 1 ládába meg játékosok által kreált pályákat raknak be és viszont látásra :D


Fejlesztés talán a VAC rendszerben van.


cs:go-nál több mód is van, a legrövidebb talán a deathmatch, 5-10 perces, a leghosszabb a ranked (Match Making), az átlagban 60-80 perc.


Overwatchnál a karaktereknek különböző skilljei vannak, míg cs:gonál megadott fegyverek vannak szórással, így nehéz összeegyeztetni a kettőt.


LoL meg az érték állóságot hagyjuk szerintem, nem díszből vásárolták már fel 2x meg mennek a töménytelen chroma stb skinekre, ahol midnen új hősnek minimum kell lennie 2 stunnak, 3 repülő skillnek amivel átmegy a falon, meg egy true dmg x1000 ultinak :D

2017. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az overwatch sokkal élvezhetőbb. 390 órám van benne, és még nem sikerült megunni. A grafika szebb, ha számít az, a pályák változatosabbak, és nagy sikerélménnyel jár, amikor gombnyomásra ölsz meg 4-5 embert, amit aztán a meccs végén rendre visszajátszik a játék mindenkinek, ha a tied volt a legjobb. Én azt ajánlom.
2017. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Overwatch-ról NEM tudok nyilatkozni, de szerintem inkább azt vedd meg.

A Cs:Go közössége a LoL-énál sokkal szarabb. Az alábbiakban ezt részletezném.

Játékos típusok:

1.Orosz kisgyerek: Magáért beszél. Egy büdös szót nem tud angolul (esetleg annyit, hogy "fuck you"). Ha nincs mikrofonja, akkor meg csak Cirill betűkkel írt novellákat fogsz olvasni a chat-en.

2.Beszélgetős törökök: Azok, akik amúgy nem törökök, csak a csapatod nagy része ilyen nemzetiségű és csak egymással beszélgetnek, az agyuk már a meccs elején kikapcsol és általában trollkodnak.

3. Magyarok: Amennyiben nem a barátaid csak szidni fognak, akármennyire bénák legyenek ők is, esetleg meg sem mukkannak így felőlük semmiféle infót nem kaphatsz. Sokszor pedig Kinder Army...

4.#SILVERNOOBSMADAFAKA: akik amúgy szarok és mindig a S1 rangúakat szidják.

5.Értelmes játékosok: ilyennel nem fogsz találkozni, ha nem barátokkal játszol.


Amúgy a játék már csak a pénzről szól. Vegyél sok skin-t, ládát, kesztyűt, spray-t, operation belépőjegyet, stb...

A frissítés pedig tényleg csak annyi, hogy a játékosok álal készített skineket berakják a játékba egy új ládával.

Viszont sokan játszanak vele, de egy meccsben csak a fent leírt játékosokkal/játékos típusokkal fogsz találkozni.

2017. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Overwatch. Hiaba van tobb mint 3000 oram benne neha azt gondolom barcsak ne vettem volna meg... El nem tudom mondani mennyi vcaalo van. A kozossegrol nem is beszelve.
2017. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utobbi vagyok. A csgoba van 3k oram. Nem az owba
2017. júl. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!