Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez rossz hozzáállás kompetetiv...

Ez rossz hozzáállás kompetetiv játékokhoz?

Figyelt kérdés
Játszom pár kompetetiv játékkal, és akármikor nyerek szinte sose érdekel megyek egy követlezőt, de ha vesztek akkor mindig zavar és megnézem a meccseket újra mit csináltam rosszul és borzasztóan zavar, el is megy a kedvem, mert mivan ha megint vesztek.

2017. jún. 5. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, bár szoktam örülni ha nyer a csapat, mert akkor több xp-t kapok, pl battlefield 1-ben

de ha vesztek az sokkal jobban lehangol mint amennyire feldob ha nyerek. Mondanám hogy rossz a hozzáállásod, igaz is lenne részben, de legaláb visszanézed hogy mit csinálsz rosszul és próbálsz jobb lenni :) ez jó dolog. csak ne hagyd hogy elvegye a kedved 1-1 vereség. nem lehet mindig nyerni és csak egy játékról van szó, nem dől össze a világ.

2017. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már régóta nem azt nézem, hogy nyertünk-e vagy veszítettünk, hanem hogy HOGYAN. Lehet, hogy csúnyán elvertek minket, de közben csináltam egy olyan gyönyörű quickscope headshotot, hogy csak na.
2017. jún. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen rossz. A jatek lenyege a szorakozas lenne, nem az hogy sirogorcsot okozzon.
2017. jún. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik profi esport csapatnak vagy a tagja? Nem? Akkor ne spilázd túl a dolgokat, ne legyél egyből depressziós, ha veszítesz. Nem az a probléma, hogy visszanézed, sok profi is visszanézi a meccseit, hogy mit rontott el, stb. A gond az, hogy ráparázol mi van, ha megint veszítesz. Mi lenne? Veszítettél. Nem versenyen vagy, nincs olyan nagy tétje. Ott van a LoLból Faker. Neki is a streamjében volt olyan meccse, hogy 0/8/4-re elverték, mégse lett depressziós tőle.
2017. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A haverom fia NEM MER játszani a LoL-al és a CS:GO-val, mert elérte az XY rangot, és attól retteg, hogy újra leesik az alsóbb osztályba. Na, EZ rohadtul beteges.
2017. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Hát a csúcson kell abbahagyni. :D
2017. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeonScottKennedy ***** válasza:

5#

Ismerős. Amikor én elértem Siegeben a Diamondot (legjobb rang) én sem mentem többet rankedre abban a seasonben. Azért casualozni mentem persze, nem hagytam ott az egészet.

2017. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!