Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta San Andreasban az a...

A Gta San Andreasban az a probléma hogy a kamera szembe van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tehát Cj arcát látom és magától fut csak ha a görgőt megnyomom látok normálisan ahogy kéne de akkor is a fel le jobbra balra az fordított és Cj csak fut nem lehet megállítani. Mi lehet a baj?
2017. júl. 7. 07:43
 1/3 anonim válasza:
A beállításokba lesz a hiba!(szerintem) Szedj le egy magyartanítást ha nem tudsz angolul, de ha tudsz angolul akkor mondom. Beállítások/Irányítás beállítás/ és fentről az utolsó előttire menj rá ami a "Eredeti beállítások" Magyarosítás leszeded és csak telepíted biztonságos az oldal! Sok játékhoz csinálnak magyarosítást, de ha angolul jobb neked akkor jó van :D És jó játékot! Imádom a Sant most is azt tolom! : [link]
2017. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az, hogy magától megy azt nem tudom hova rakni, de nekem is volt ilyen, de majdcsak segít a "eredeti beállítások"!
2017. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!