Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone: szerintetek...

Hearthstone: szerintetek mennyit rontott, javitott a játékon az Ungoro kieg. és mire számitotok az új Lich Kinges kiegtől?

Figyelt kérdés

Aki még nem látta, youtube-on fent van a bejelentés, nekem ez a hero kártya nem igazán jön be, úgy érzem kb ugyanaz lesz vele mint a questekkel, 1-2 classnak jó, a többivel meg talán lehet funolni és kész

Kommentekben sokan azon kattognak hogy jobb lett volna egy death knight class, szerintem is, és ingyenes lesz az egész adventure csak nehezebb állitólag, szóval gondolom ahhoz hogy az ember végigvigye kell egy jó deck is

Ti mit gondoltok jó irányba halad a játék?

Tegnapi arénázás meg kis rankedezés után úgy éreztem lehet abbahagyom mert nem túl skillbased:(


2017. júl. 7. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az ungoroval kezdtem rugót játszani ezért, mindenképpen pozitív lett számomra a kieg. Tényleg igaz, hogy nincs rendesen balanszolva, a sámán, már baromi régen tier 1-es klassz, a pirate warri is túl régen problémás deck és mage is általában tier 1-ben van. Bizonyos színtől rá kellett jönnöm, hogy nem a skillen múlik már a dolog, hanem a random dönti el főleg a meccseket, így már nem találtam benne kihívást, úgyhogy áttértem a gwentre. A fő problémát soha nem fogják orvosolni a játékban, az, hogy 3-4 lappal kezdesz tönkre teszi a muligang-ést. Az új kieget várom, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. A hero kártyák inkább az alternatív hősök helyett jöttek be.
2017. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem jó az új kieg. és várom az újat! Szerintem jót tesz egy kis változatosság. Egyáltalán nem érzem azt, hogy baj, ha nincs tökéletes balansz. Ez ilyen. Persze, szerencsén is múlik, de azért skillbased is bőven. :) Mindig lesz egy-egy deck, amivel kb "gondolkodás nélkül" lehet rank5, akár legendig is haladni. Ha van egy kis tapasztalatod, akkor kb bármilyen deckkel megy a rank5. :) Ha úgy érzed unalmas vagy nem túl "skillbased", akkor próbálj ki új, izgalmas deckeket. Szerintem még mindig egy nagyon jóó kis gondolkodós, kikapcsolós játék.
2017. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!