Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamre ha feltoltok penzt...

Steamre ha feltoltok penzt akkor egybol lehet vásárolni vagy várni kell 30 napot?

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Még fel sem kell tolni a pénzt, hogy vásárolni tudjál, csak berakod a kosárba a dolgokat, majd fizetsz. Reklamál majd, hogy nincs elég keret a Steam Wallet-en, de ezzel együtt felajánlja, hogy itt és most tudsz fizetni bankkártyával.
2017. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én cs:go-ba szeretnék skint venni, es akkor csak bele kell tenni a kosarba es bankartyaval fizetni, es mar meg is van skin?
2017. júl. 8. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a nyári leárazás alkalmával vettem három játékot meg DLC-ket hozzájuk, és mindent a kosárból fizettem ki bankkártyával, mert nekem sem volt épp semmi a Wallet-en. Minden bizonnyal a skin is működni fog így.
2017. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal a piacon eladható dolgokat legyen az csgo skin, adatlap háttérkép stb, csak steam pénztárcából lehet vásárolni.
2017. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor a feltöltés után várni kell 30 napot?
2017. júl. 8. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ki jogosult a Közösségi Piac használatára?


A fióknak rendelkeznie kell egy 30 napnál régebbi, de egy évnél nem régebbi sikeres vásárlással. Továbbá, a Steam Guardnak 15 napja bekapcsolva kell lennie. Vedd figyelembe, hogy egy Steames ajándék beváltása nem ad hozzáférést a közösségi Piachoz."


Ez alapján, mivel sima vásárlásnak számít a pénztárca feltöltés is, ezért igen, ki kell várnod.

2017. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, koszonom a valaszt! Ez mekkora egy hulyeseg szerintem..
2017. júl. 8. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!