Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik cod szeretitek jobban...

Benigamer kérdése:

Melyik cod szeretitek jobban a felsoroltak közül? Call of duty black ops 3 vagy Call of duty:Infinite warfare? Melyiket és miért szeretitek jobban az adott codot?

Figyelt kérdés
Call of duty:Infinite warfare,Call of duty Black ops 3
2017. júl. 8. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Call of Duty Black Ops 3

Én elkezdtem az Infinite Warfare-t viszont unalmasnak tartottam... a Black Ops 3-nak viszont még a multiplayer módja is élvezhető.

2017. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Infinite Warfare, gondolkodás nélkül.

Miért nem szeretem a BO3-at?

1. Grafikai stílus: túl színes, túl rajzfilmes, túl fantasy-s. A karakterek cseppet sem hasonlítanak kőkemény kiber-zsoldosokra, inkább egy csapat szivárványszínű bohóc, akik Gangnam Style-ra táncikálnak a győzelmi animációkban. A fegyverdesign is olyan, mint amiket egy tizenéves rajzolgat a matekfüzetébe.

2. Pályatervezés: a pályák túl nagyok, rengeteg az üresjárat bennük. Néha percekig lehet rohangászni anélkül, hogy egyetlen ellenféllel is találkoznál. A Metro szerintem minden idők legrosszabb CoD pályája. Az IW sem a legjobb pályákkal dicsekedhet, de azok legalább kicsik és változatosak: van shotgun-orientált, snipereknek kedvező, stb.

3. Játékegyensúly. Az egész játék úgy lett megtervezve, hogy ha az egyik csapat elhúz, azt már sehogy se lehessen befogni: egymás után hívják le a streakeket, amivel még több pontot szereznek, amivel még erősebb streakeket tudnak lehívni, stb. A respawn mechanika rémálom: volt olyan, hogy a Nuketown pálya fölött egy ellenséges Mothership lebegett, és zsinórban nyolcszor (!) lőtt újjáéledés után szitává, mielőtt akár csak megmozdulhattam volna. Az IW-ben ilyen nem létezik.


Mindent összevetve: az IW sem tökéletes, de messze kiegyensúlyozottabb, mint a BO3.

2017. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat.
2017. júl. 9. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!