Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmerama kerekkerék? Nektek is?

Farmerama kerekkerék? Nektek is?

Figyelt kérdés

Mostanában ezen a kerekkereken farmeramában csak ilyen h*lyeségeket kapok. Ez nem tudom miért van, mert régen normálisan volt mindenre esélyed.Nyertem régen aranylevelű fát,narancs nyúlólat.

Most meg egyszerűen már pénzrablás. bejött a party kerék, ahol mindig a főnyeremény előtt(tapasztalataim szerint) megáll. Ez arra buzdít téged, hogy: vegyél még aranyat, hogy megnyerd,és újra és újra és újra.

Ez a Bigpointtól elég szem*tség volt...

Erre van valami csalás? Kíméljetek azoktól, hogy én nem bírok játszani , csalással nem élvezet,(az sem élvezet, hogy költsd az összes pénzed ólra, meg party jegyre),ne játszak, blablabla...

Én még nem csaltam ebben a játékban, de ez mostanában nagyon idegesítő.

Lehet, hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen, de szerintem ezt direkt csinálták így, pénzcsó*ásra.

Köszönöm.



2017. júl. 9. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam party pörgetést venni, túl drága. Csak akkor pörgetek vele, ha nyerek party pörgetést. Mőltkor mázlim volt, nyertem egy mitikus sárkányt a partyval, és utána még egy mitikusat a sima pörgetéssel is. :-O Szóval néha jókat is ad. De farmfüggő az egész, mint sok más dolog. Pl. valamelyik farmon sok felröppenőt ad, vagy jó titokfákat, stb. Más farmon meg épp fordítva.
2017. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát egyszer a mitikus sárkány nekem is összejött. Egyszer...

De az annyira nem jó, szupertrágyám vagy vagy 1300 tp meg legfeljebb bahamarára. Egy piros nyúlólnak jobban örülnék, de az a szerencsétlen kerék ma pont előtte állt meg(sima)....

Szerintem csak a sima éri meg, a party nem nagy szám.

2017. júl. 9. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek előre le van programozva, hogy mit nyersz. Az meg úgy van megírva, hogy tényleg értékes nyereményre nagyon kicsi legyen az esélyed, többségében csak vacakok legyenek a nyereményeid.
2017. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Láttam róla videót, hogy a gyerek többször is azt nyeri, amit beállít, de a progira linket persze nem adott.
2017. júl. 11. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha egy online játékban megpróbálsz külső programmal csalni, nem tiltanak ki azonnal a francba?
2017. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! :) Ehhez a kérdéshez kapcsolódóan szeretnék én is kérdezni. Sokáig nem játszottam a Farmerama-val, viszont most felléptem körbenézni, pár napja újra játszom. Viszont azt tapasztaltam, hogy nem tudok pörgetni a sima szerencsekeréken (nem a party-n) Korábban naponta kaptam újabb pörgetést viszont most 0-n van több napja (20/0). Ez miért van? Köszi előre is a válaszokat!
2017. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!