Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-nél töltöttem le...

A Sims 4-nél töltöttem le egyedi tartalmakat (ruha, haj), a mappába beraktam, de a játékba nem tudom berakni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szép napot!Megköszönöm ha valaki tudna segíteni.

2017. júl. 12. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A ruha és haj ugye .package fájlok, melyeknek itt kell lennie: C:\Users\Neved\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Mods

Győződj meg róla h jó helyen legyenek.(Elvileg nem gond ha ezen belül mappákba rendezed a fájlokat, de ha így tettél akkor egyenlőre csináld úgy h csak a root mappában legyenek, néha ez jelenthet problémát...)


Ha eddig ok, akkor ing nézd meg [Game Options->Other->Enable Custom Content and Mods] <- Pipáld ki ha nincs.(ez alapértelmezetten ki van pipálva de ha frissítettél akkor biztonsági/kompatibilitási okokból kiveszi a játék.)


Ha még mindig nem látod a custom cuccokat CAS editorban, akkor:

-Nem eredeti a játékod, és régebbi a verzió mint ami szükséges az adott contenthez(ez esetben frissítsd a játékot, ha eredeti akkor is)

-Nincs meg egy adott kieg amit használtak a content elkészítéséhez(erre elég kicsi az esély, de előfordulhat)

-Lehet hogy a letöltött content a rossz, bár ez esetben elég nagy valószínűséggel crashelne a game is. (Checkkold le a comment sectiont ott ahonnan letöltötted, h esetleg másnak is volt ilyen probléma.)


Én innen töltöttem mindent, semmivel nem volt gond:

[link]


Remélem segítségedre lehettem! :D

2017. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Most már biztos sikerülni fog :)
2017. júl. 14. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!