Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fallout new vegas és a...

A fallout new vegas és a fallout 3 tényleg jobb mint a fallout 4?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a Fallout 4 sokkal jobb mindnél. Lenyűgöző játék. Hatalmas grafikai fejlődés, és élvezetes tartalom.
2017. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Én az összes falloutal játszotam már de a 4. Vitte a pálmát.

Ami miatt nagyon meg tetszett az a grafika,történet és a bázis építés.

De a többi része sincs annyira lemaradva azok is brutáljók :D


Hasonlóan jó játék még a stalker sorozat :)

2017. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha a sorozat múltjára való tekintettel szerepjátékként tekintesz a játétékokra akkor igen, a Fallout 4 a sorozat egyik leggyengébb része.

Viszont ha a mai trendeknek megfelelően egy shootert keresel, akkor a 4. rész lesz a legjobb számodra.

2017. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Akik szerették az előző részeket, azoknak ez a leggyengébb. Akik életükben nem játszottak rpg-vel, shootereket szeretik, azok szerint meg a fallout 4 a legjobb.

A játék maga nem rossz, de az előzőkhöz képest le lett teljesen butítva.

2017. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
A Fallout 4 a közelükbe se szagol.
2017. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nagy Fallout fan vagyok, én is játszottam az összessel, a Fallout 1 (skillpointos fejlődési rendszer, nyitott küldetésrendszer, szinte bugmentes programozás) és a Fallout 4 (skill fejlődés, zárt küldetések, sok bug) között ég és föld a különbség. Az arany középút a Fallout 3, és a New Vegas. A Fallout 4 ezen kívül több helyen változtat a mechanikákon, mint kéne, más helyeket érintetlenül hagy, pedig változtatni kéne. Ha még nem tetted, próbáld ki a Fallout 1-et, az egyik legjobb RPG, ami valaha készült. Írj rám, ha szeretnéd, hogy részletesen kifejtsem a témát.
2017. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 takimann ***** válasza:

Ki ne próbáld a Fallout 1-et, mert elröhögöd magad.

Némileg én is vártam bizonyos változtatásokat a 4-nél, mégis megszerettem, mert nagyon bejött ez a fejlesztgetős, bázisépítgetős játékmenet, ami - mi tagadás - sokaknak nagyon gázos. A Fallout 3 ebben nem jeleskedett, de azt meg másért szeretem. Nem lehet minden tökéletes.

2017. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 takimann ***** válasza:

"Akik életükben nem játszottak rpg-vel, shootereket szeretik, azok szerint meg a fallout 4 a legjobb.

A játék maga nem rossz, de az előzőkhöz képest le lett teljesen butítva."


Szerintem Ön még nem is próbálta ki ezt a játékot, vagy csak beleszagolt.

Nem kimondottan shooter, sőt kimondottan fejlesztős, bázisépítős játék. Annyira le lett butítva, hogy hihetetlenül bonyolult, ha valaki ismeri, és nem csak a felszínét kapargatja. Mióta megjelent - nem ma volt - félredobtam minden játákomat, beleértve az online-okat is, és csak ezzel játszok.

Dióhajában ennyi...

2017. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több mint 100 órám van benne, szóval köszönöm, de tudom, hogy miről beszélek.

Másik dolog meg az, hogy legközelebb jobban el kellene olvasni a kommentet válaszolás előtt. Nem a játékot hívtam shooternek, hanem azt írtam, hogy akik a shootereket szeretik azoknak tetszik a fallout 4 a legjobban. A kettő ég és föld.

2017. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 takimann ***** válasza:
Nekem 691 napom, a játék idejében. Az lehet vagy 2000 óra. Nem tudom, nem is érdekel. Azt sem tudom hol lehet ennek utána nézni, de ezek szerint Te igen. Légy szíves tájékoztass, kíváncsi lennék, mennyire vagyok őrült.
2017. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!