Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW-ba hogyan szerezhetek...

WOW-ba hogyan szerezhetek battle petet?

Figyelt kérdés
Hordás vagyok, valaki pls irja le részletesen, hogyan lehet petet szerezni, neten egy csomót keresgéltem de semmit sem találtam. Válaszokat előre is köszönöm.

2017. júl. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

google -> wow battle pets

De ennyi ésszel kérlek ne wowozz... Biztos marha sokat kerested... (nem)

2017. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te komolyan ilyen hulye vagy vagy csak idegesitessz? Ha nem akarsz valaszolni, akkor ne valaszolj, csak akkor irjatok valaszt, ha az segit nekem.
2017. júl. 13. 12:52
 3/6 A kérdező kommentje:
egyebkent ezt mar lattam, hogy a battle pet trainerhez el kell menni s 10goldert megtanit teged, de en semmit se tudok venni 10 goldert...
2017. júl. 13. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan ilyen hülye vagy vagy csak idegesítesz? Rákeresel a battle petekre, hogy melyik hol esik és kifarmolod bmeg vagy veszel Ah-ban...
2017. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
battle petet farmolni kell a világban, nem a battle pet trainer adja el neked, ő csak a képességet adja meg hogy be tudd fogni. A részeltes listára keress rá a leírt módon.
2017. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
es hogyan lehet "kifarmolni"? Talalkoztam egy magyarral aki segitett es elvitt undercitybe ahol tudtam venni egy szocsket -.- , tehat mar van egy darab allatom, es kerlek azt is mondjatok el, hogy hogyan lehet szintet lepni, es hogy egyetlen battlep pettel lehet harcolni??
2017. júl. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!