Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of warship vagy blatterst...

Word of warship vagy blatterstar galactica? (Kevés időm van viszonylag gyenge gépem)

Figyelt kérdés

Melyikhez kell gyengébb gép

Melyiket ajánlanátok melyikkel játszotok

melyek az egyszerűbb

melyiket lehetne böngészőben is használni mint pl az ogame-t ha ismeri valaki


2017. júl. 14. 16:01
 1/2 anonim válasza:

Battlestar galactica online a jobb szerintem, a world of warships meg egy fosmány a többi játékához képest szerintem.

Grafikailag nagyobb az igénye. A BSGO-t játszhatod online is unity web playerrel, de le is töltheted akár. Azért is jobb a BSGO, mivel egyedül akkor fogsz akadni ha nagy csata lesz a 2 frakció közt 1 szektorban. Kevés időhöz pedig végképp az a legjobb. gondolsz egyet és kilépsz legyél bárhol is az űrben. a warshipset meg nem hagyhatod félve mert a csapattársaidat szarban hagyod magyarul.

2017. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ szerintem a galacitca lesz amúgy is nagy csillagközi rajongó vagyok
2017. júl. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!