Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a nehezebb játék? The...

Melyik a nehezebb játék? The Surge, vagy a Dark Souls?

Figyelt kérdés

Tavaly végigvittem a Lords of the Fallen c. játékot, és nagyon nagyon tetszett! Itt ott bele kellett néznem végigjátszásba, de a végére már nagyjából minden könnyen ment. Nehéz volt számomra, mivel előtte nem játszottam semmi ilyen játékot. Csak az utolsó 2-3 óra volt könnyebb. Mondhatni, pont jó volt.


Azóta tervezek valami hasonlót játszani, de olvastam hogy a Dark Souls sokkal nehezebb a Lords of the Fallennál, az meg nekem így is eléggé nehéz volt, nem akartam nagyon szenvedni. Most viszont megszereztem a Surge-t, és úgy tudtam, hogy a Surge egy kicsivel könnyebb mint a Dark Souls, gondoltam jöhet. Most hogy telepítem, az a sok fórumos hozzászólás fogad, hogy sokak szerint még nehezebb is.


Szóval, akinek van véleménye: Melyik játék a nehezebb? A könnyebbikkel akarom kezdeni. Nem a jobbikkal, a rosszabbikkal, hanem a könnyebbikkel. Dark Souls esetében az első részről beszélek, a 2. és a 3. egyenlőre nincs meg, és az első előtt nem is érdekel.


Köszönöm!


2017. júl. 15. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A The Surge-ben harc közben kötelező elem, hogy be kell célozni az egyes testrészeket, ezzel én elég sokat szenvedtem. A Dark Souls-ban nincs ilyen "ügyességi" elem, ahhoz inkább türelem és figyelem kell.
2017. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a Surge nehezebb?
2017. júl. 16. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Nekem az volt, de én amúgy is bajban vagyok az analóg karos célzással (Xbox One-on játszottam). Egérrel biztos könnyebb.
2017. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy Dark Souls mechanikájú játékot kizárt hogy egérrel könnyebb irányítani. Nem is ajánlott.

Egyébként még nem játszottam a Surge-al de én is azt hallottam hogy nehezebb, hamarosan lesz ingyenes demó majd kipróbálom aztán kiderül.

2017. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is olvasgattam most rengeteget, de megoszlanak a vélemények. Van aki azt mondja hogy a DS nehezebb, van aki azt hogy a The Surge. Volt akit azt is említette, hogy neki a Lords of the Fallen is nehezebb volt mint a The Surge.


Összképben (statisztikailag) erre jutottam:


A Dark Souls nehezebb abból a szempontból, hogy:

- El tudsz tévedni és olyan helyre jutni, ahova még nem kéne.

- A karaktered fejlesztését akár el is ronthatod

- Sok a nehéz boss


A The Surge pedig ebben nehezebb:

- Sima mobok erősebbek mint a DS-ben, és csak 1 medic bay (bonfire) van maponként.


Belenéztem most egy The Surge végigjátszásba, valahol a játék közepén volt hogy a játékot 2 ütésre ölte meg egy sima mob. Hát nem tudom, nekem ez nem tűnik nehézségnek, inkább csak ilyen lusta fabrikácónak. Mármint, felhúztak egy csúszkát hogy nagyot sebződj, de ennyi. Az ilyen nehézséget sose szerettem.

2017. júl. 17. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Én csak a célzásról beszéltem, hogy az könnyebb lehet egérrel, mint analóg karral.
2017. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!