Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kedvenc karaktered a...

Mi a kedvenc karaktered a League of Legends (LoL) játékban? És mi a kedvenc adc+support párosod?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem Xayah, de Jinxet is nagyon szeretem.

Innen már nem is kérdés, a kedvenc párosom Xayah és Rakan :3.

És nektek?


2017. júl. 16. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, nekem több kevencem van: Irelia, Syndra, Orianna, Zilean, akiket most ki tudok emelni.


Botot keveset játszom, de szerintem is Xayah + Rakan elég ütős. Emellett Kalista + Thresh is nagyon erős, de sok skill kell hozzájuk.

Személy szerint a távolságibb supportokat szeretem, mint példul Zyra és Zilean, ők viszonylag jók a szintén ilyen nagyobb távú adc-kel, pl. Jhin és Varus. De Zileannak nagyon jól éleszt újra erősebb late game hősöket, pl. Vaynet is.

2017. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Taliyah mid az abszolút kedvenc.

Boton talán egy jó Varus-Janna kombót mondanék, külön-külön is ők a kedvenceim és együtt se rosszak.

2017. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soraka, Vayne. Mindkettő agilis, mindkettővel szélsőséges játékstílust lehet vinni (sitback farm, rövid trade-ek)


Soraka jól kiegészíti a sustainnel vayne-t, és az ellenfélnek nehéz dolga van, ha fókuszálni akar. Vayne lerendez imindkettőt, ha sorakát üldözik, ha vayne-t üldözik, soraka szabadon osztja asebzést q-val és healeli magát, amiből gyorsan visszahúzza az adc-t.


Hátránya, hogy végjátékban nincs cc a prio target adc védéséhez.

2017. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!