Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade & Soul játék nem indul...

Blade & Soul játék nem indul el. Órákat vártam, de semmi. Csak a töltőképernyő. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Viszonylag már nem egy mostani játék, viszont én most fedeztem fel. Eléggé megtetszett és hát gondoltam kipróbálom. Hosszas idő után letöltötte az ncsofton keresztül, de amikor rástartolnék, akkor bejön a töltőképernyője és nem csinál semmit. A játékba még nem dobott be. Ncsofton rámegyek, hogy Play Now, de csak tölti a semmit. Ez miért van? Teszem hozzá, hogy bírnia kellene a játékot, mert nincsen egy rossz gépem. 2 napja már szenvedek vele, keresgéletm utána, hogy mi lehet a gond, de nem találtam rá semmit. Először bedobott egy nem kompatibilis problémát, amit a windows service pack 1 miatt írt ki, de azt megoldottam egy jobb klikk, tulajdonságok és a kompatibilitásnál, de utána is csak ez a probléma fogadott.

2017. júl. 17. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia fent áll még a probléma?
2018. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemártott volna ide egy szösszenet hogy pontosan miféle gépről is van szó (miféle proci, videókártya, ram) de őszintén nekem a windows sp1-es megjegyzésnél már bűzlik az egész... ha win 7-ről van szó és service pack 1-el én nemcsodálkozok rajta ha hibát irt ki, mert az már többéves frisitésekkel elvan maradva, ha Windows XP... najó azt meg inkább hadjuk :D
2018. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!