Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: nektek nem hiányzik...

LoL: nektek nem hiányzik néhány régebbi, rework előtti hős?

Figyelt kérdés
Nem játaszom annyira rég óta, de én szívesen mennék pár meccset pl. a régebbi Ryze-zal, vagy LB-vel

2017. júl. 18. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De, ezért is hagytam ott a játékot több év után. Rohadtul nem korrekt, hogy belefektetek több száz órát egy hősbe, aztán kinyírják, mert nem tudnak balanszolni/nem játszák elegen.
2017. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

de

nekem a legjobban hianyzik WW, Tristana,

2017. júl. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem általánosságban elég jó kis reworkoket raknak össze újjabban. Nekem egyedül az AP Kogmaw mid hiányzik :)
2017. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az nem jó, mint amit más is leírt.

Megtanultam már jól használni a régieket, erre meg eljönnek azzal hogy eltörlik és teljesen újat csinálnak belőle.

Akkor miért tanultam meg őket használni? Ez idegesítő.

Ezért tartom jobbnak, ha új champaket csinálnak inkább, vagy ha szimplán tweakelnek pár számot, ha valami nem jó.

2017. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a régi Galio hiányzik.
2017. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én lekakilom a rework hullámot, nekem a régi LoL hiányzik. Mikor nem az döntötte el a meccseket, hogy mit pickeltél, hanem az egyéni skill számított. Ma már mi van? Bepickelitek a megfelelő champeket, akkor esélytelen veszítenetek. Régen tényleg több teret engedtek a kreatívitásnak a készítők, több volt az egyedi build, stb. Ma meg már mi van? Mindenki ugyanazokat a champeket pickeli, ugyanazokat a buildeket, stb. Versenyeknél meg kb. hónapokig ugyanazokat a champeket látod csak.
2017. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Utsó, miről beszélsz? Olyan Broken champek voltak régen a játékban, hogy csak néztél. Most kb balanceoltabb a játék mint valaha, High Diamond alatt gyakorlatilag bárkivel lehet aratni...
2017. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
régi Soraka, ezerszer jobb volt, sokkal univerzálisabb, élvezhetőbb volt
2017. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Régen egyáltalán nem voltak brokenek a champek, ott kevésbé döntötte el a meccseket 1-1 champ pickelése, mint most.
2017. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én S3-ban kezdtem a játékot, akkoriban Kassadin vagy egy évig insta-ban volt minden elo-ban meg az assasinok úgy általánosan elég op-k voltak. Még régebbi időkből láttam videókat pl a régi TF-ről aki iszonyat op vol, de másokról is. Mindig voltak aktuálisan erősebb champek, igen, most is akadnak, de így nem egészen értem miről beszélsz.
2017. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!