Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom újratelepíteni a...

Nem tudom újratelepíteni a Windows 8.1-et, mert hiányzik néhány fájl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve van meg az Asus X553M típusú laptopom. Gyárilag a Windows 8.1 volt rátelepítve, azonban amint megjelent a Windows 10, frissítettem arra. Ezután az idő múlásával amikor úgy véltem, a gépházban helyreállítottam, újratelepítettem a windowst gyári állapotába. Idén augusztus környékén a hdd-m tönkrement, és szervizelni kellett a gépet. Miután végeztek a javításával, visszatelepítették rá a 8.1-et, mert ugye vásárláskor eredetileg az volt rajta, és azóta nem tudom újratelepíteni, mert "Hiányzik néhány fájl.", legalábbis ezt írja ki. Próbálkoztam cmd-ben sfc-vel, restorehealth-el...stb, semmi sem vált be. Aztán utána olvastam, hogy OEM windows 8.1-em van, de nem igazán konyítok ehhez a részéhez. Mit tudnék tenni, hogy újra tudjam telepíteni?

2016. okt. 31. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! NEkem is ugyanez volt a problémám a HP laptoppal... valami kódot kell megadni neki és lekell enterezni majd engedni fogja...
2016. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán az is segít rajta hogy ha a Darik's boot & nuke progival leformázod az egész vinyot
2016. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, miféle kódot, és hová kéne megadnom?

És a DBAN-el pontosan mit kéne csinálnom? Mármint leformázom, és akkor utána ugyanúgy próbáljam meg a gépházban a helyreállítást?

2016. okt. 31. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nem helyre állítani kell, hanem tisztán telepíteni a windows 10-et
2016. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként visszateheted a Windows 8.1-et azt elfogja fogadni reklamálás nélkül
2016. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmiféle telepítőm sincs, hiszen a win 10 akkoriban még ingyenes volt, 8.1-es telepítőm szint úgy nincs, mert ugye előtelepített volt.
2016. okt. 31. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Szükeséged les zegy telepítő lemezre...
2016. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van üres DVD lemezed akkor tudok segíteni letölteni a rendszert majd kiírni lemezre és ujratelepíteni a gépet
2016. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nincs pendrive is jo lesz a lényeg hogy minimum 4 gigás pendrive legyen
2016. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már nincs garanciád?


Ha nem, ötlet: [link] ezzel megnézheted a mostani serialt, ha még fut az opr.

Azzal kéne próbálni telepíteni.

2016. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!