Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok vásárolni RP-t...

Nem tudok vásárolni RP-t LoL-ban!? Több alant

Figyelt kérdés

Tehát legelőször próbáltam vásárolni RP-t, mobilról SMS-el, de nem működik, 3x is próbáltam. Szlovákiából vagyok, és azt a 4 eurós 250 RP-t akartam volna megvenni, de sose sikerül. Eljut a 66 százalékig, utána kiírja hogy payment failed. És a contact us-ra rákattintva semmi se jön be...

Mit csináljak? a rito nem támogatja a tótokat? vagy mi?



2017. júl. 21. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de 250 rp 4 euró? :D az nagyon sok..már évek óta nem játszottam, de az átlagos skinek 975 rp-be kerültek, gondolj bele 1 szaros skin így 16 euróba kerül. megéri??
2017. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak láda+kulcsot veszek
2017. júl. 21. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
azt se tudom mi az, de mind1 :) szerintem ne költs rá, ha ugyanolyan jó lehetsz ingyen is és senki nem fog felnézni rád, mert van ilyen ládikód
2017. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: Jaaaj, dehogynem! Számomra már az is agyhalál, hogy skinekért bárki is képes egy fillért adni, de hogy ilyen óriási összegeket...

Régen CS 1.6-ban fogtuk, aztán átrajzoltuk/átfestettük olyanra a gyári fegyverskineket, amilyenre akartuk. Most meg több ezer eurót adnak egyért. Elmebaj...

2017. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az osszes kerdest te teszed fel aminek tobb alant van a vegen? Minden hetrn jon egy ilyen lolos kerdes...
2017. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, az összes lolos kérdést én tettem fel az oldalon, akárcsak a dotás, wowosakat is. de nem, ami game kérdés azt mind én tettem fel, erre való ez az oldal, nem???
2017. júl. 24. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Horribilis összeg, én erdélyi vagyok és 30lej lenne egy 6300IP-s hős :D Egy hét alatt összehoztam (nem a 30lejt).
2017. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!