Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Simcity Buildit nevu jatekba...

A Simcity Buildit nevu jatekban hogyan lehet csalni?

Figyelt kérdés

Hamarosan le fogom torolni, de elotte meg kiélem a kreativ enemet ,de ahhoz meg penz kellene

Neztem , hogy hogyan lehet ,de vagy le kell toltenem egy jatekot vagy emelt dijas sms-t kell kuldenem

Van egyszerubb modja?



2017. júl. 21. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mobil játék esetén azért kell hozzá folyamatos internet kapcsolat, hogy ne tudjál csalni, hiszen minden adatodat a fiókoddal kapcsolatosan az adott játék szervere tárol, te nem tudsz belenyúlni.


Az összes ilyen csalás lehúzás, nem fogsz kapni érte semmit.


Egyetlen módja van a csalásnak, feltöröd a szervergépet a szerverparkban, visszafejted a több millió fiókadatot, megkeresed a tiedet, átírod a változókat, elmented majd kilépsz úgy, hogy ezt ne vegyék észre (különben kap egy 24 órás biztonsági mentés visszaállítást és a semmiért volt az egész). Sok sikert hozzá.

2017. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saavedro ***** válasza:
94%
Lehet csalni. Egy moddolt apk-t egyszer letöltöttem. Az oldal neve 'ocean of apk'.
2017. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Töltsd le az eazycheat oldalon a simcity buildit hacket. Én is így töltöttem le.
2017. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 atpijkamo ***** válasza:
91%
Simoleonst, omega pénzt, platina- és aranykulocsot, valamint Simcache-t könnyű beírni magadnak. Az a nehéz, hogy ne tiltsanak ki miatta.
2018. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "kiélem a kreativ enemet"?
2018. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!