Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggolnak a játékok ps2n?

Miért laggolnak a játékok ps2n?

Figyelt kérdés

Ps2 FATről van szó, freemcboot van rajta. Nem mindegyik játék laggol(azok is csak akkor,ha sokminden történik egyszerre a képernyőn,vagy nagyobb területek megjelenítésénél. )


-San andreas (ha kb 100 rendorauto van a kepernyon,illetve nagyobb belátható területeken)

-Splinter cell Chaos Theory/Double agent (zárt térben nem,de pl a double agentnek az első pályáján mielött bemegyünk a jégbarlangba,tehát odakint)

-Fifa 14 (légy profi módban,ha a mi csapatunk védekezik,ugye a kapunk mögé megy a kamera,magyarán az egész pálya belátható,22 emberrel)


ezeket nehezen bírja el a gép. vajon ez alap ps2 hiba,hogy nehezen birja el a sok dolgot egyszerre a képernyőn,vagy nálam van a hiba?



2017. júl. 22. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a játékok már a ps2 éra végén jelentek meg a masinára. Könnyen elképzelhető, hogy a gép szimplán nem elég erős ezekhez a helyzetekhez.
2017. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ahogy az első írja

100 rendőrautónál a San Andreas még az én gépemen is laggolna, pedig nem egy gyenge darab :dd

a FIFA 14 az utolsó játék volt ami megjelent a konzolra, ott már szerintem nem fektettek semmi munkát a 'fényesre polírozásnál'

2017. júl. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a 100 rendőrautó koránt sem biztos,hogy 100:D lehet csak 99,de a lényeget értitek. a double agentnél meg majdnem darabjaira esett a konzolom az első pályán a jég minimális "tükröződésének" képernyőn való feltüntetésénél.:D olvastam vhol,hogy a SLIM jobban birja ezeket a játékokat.
2017. júl. 23. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jó hát értettem a lényeget :D de ez úgymond 'normális' hogyha sok dolog van kis helyen elkezd akadozni a játék

nekem megvolt a Black Ops II Xbox 360-ra, és mikor egy szobában több mint 20 zombi volt, az FPS a harmadára csökkent, gyakorlatilag diavetítésbe ment át a játék :D

a Double Agent már a generációváltáskor jött ki, szerintem az már nagyobb falat volt a gépnek

az meg hogy a SLIM jobban bírja nem hiszem, sőt van valami 6 vagy 7 PS2 játék amit a SLIM nem tud lejátszani mert a futtatásukhoz szükséges valami extra processzor mag, amit a SLIM-ből már kivettek, mert feleslegesnek találták és így csökkentették az előállítási költséget

2017. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nekem x360on anno a MoH:Airborne volt h beszaggatott :D
2017. júl. 24. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!