Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csajos PC játékok?

Csajos PC játékok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vannak már ilyen kérdések, de én nem pont olyanokat keresek mint amikre elsőre gondolna az ember.

(sims, spore, randi szimulátor)


Sok PC játékot végigjátszottam, és nemrégiben sorra került a Life is strange, (mi más) és ez lett a kedvencem. Nem kell pont ilyennek lennie, olyat szeretnék, amit lányként is élvezek, nem csak gammerként.



2017. júl. 24. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

"amit lányként is élvezek, nem csak gammerként."


Most azért ezt gondold át, mit is írtál ide... :D

2017. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?
2017. júl. 24. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm pl. nagyon szerette a Dragon Age sorozatot.
2017. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Jó, akkor leírom részletesen. A PC játékok terén az érdeklődési körét senkinek nem a neme határozza meg. (Ahogy más területen sem.) Nekem és sok más hímnemű gamer egyednek is tetszett a Life is strange, ez egyáltalán nem nem függő. A lányként élvezni dolog így számomra csak egyetlen szempontból értelmezhető, ha te lányként szexuális izgalmat érzel a játék közben...


Mivel kb. azt tudjuk rólad, hoggy a Life is strange tetszett, ennyit tudok tenni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__7015435-..

2017. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

". A lányként élvezni dolog így számomra csak egyetlen szempontból értelmezhető, ha te lányként szexuális izgalmat érzel a játék közben... "


Te beteg vagy. Arra nem gondolsz például, hogy női problémákra gondoltam, (Max viszonya a többi lánnyal, barátságok) beszélgetéssel megoldott konfliktusokra, és hogy normálisan felvannak öltözve a lányok? Például. Kezeltesd magadat, vagy legalább ide ne írj többet.

2017. júl. 24. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem kb a következők azok amiket lányok is szeretnek.


Tomb Raider

Life is Strange

Forza Horizon 3

League of Legends / Dota 2

Dragon Age Inquisition

Witcher 3


Ezekkel több csaj évfolyam társaim is játszott.

Többet nem tok. Az a helyzet h a videojátékok inkább a pasikat célozzák.

2017. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Firewatch és To The Moon jut még eszembe. Mindkettő nagyon hangulatos, sztoriközpontú játék.
2017. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Wolf Among Us-t is kipróbálhatnád, kedvenc Telltale játékom.

Illetve az Ori and the Blind Forest-et ajánlom még, bár itt elég ügyesnek kell lenned, de gyönyörű és nagyon hangulatos, jól összerakott játék.

2017. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
firewatch-ot már végig vittem. A To The Moon ha jól látom egy pixel játék. Rátapintottál a gyengémre :D Köszönöm szépen az ajánlást
2017. júl. 25. 09:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Fear-t. Nagyon aranyos játék.:)
2017. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!