Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is várjátok már a Shadow...

Ti is várjátok már a Shadow of War-t?

Figyelt kérdés

Eddig hidegen hagyott ez a sorozat de most elkezdtem a Shadow of Mordort és baromi jó, rég játszottam ilyen jó játékkal

Olyan mint egy Assassin's Creed - Batman Arkham játék Középföldén, ez a Nemesis rendszer is nagy ötlet főleg amilyen uruk kapitányokat tud generálni (a neve általában stimmel a személyiségével egyszer volt egy olyan kapitány nálam akinek Hoza the Weak volt a neve és mindentől megijedt - tűztől, caragortól, graugtól, stealthből vagy combat finisherrel egyből ki lehetett nyírni)

Azon kevés játékok közé tartozik amiben mindent megcsináltam, sztori, fegyverek, mellékküldik, Ithildin és emlékek gyűjtése, vadász és túlélő kihívások, utoljára szerintem a Far Cry 3 tudott ennyire lekötni

Nan iChir Gelair Mordor



2017. júl. 26. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:

illetve - bár ez mellékes - én PC-n játszok és nagyon szépen optimalizálták a Monolithes srácok

Gépigény alapján nálam csak kompromisszumokkal futott volna 1080p medium beállításokkal olyan 40 fps körül ehhez képest 1080p high beállítások mellett stabil 60 az fps még akkor is mikor 20 orkkal küzdök egyszerre

Nem olyan mint a Witcher 3 ami gépigény alapján 1080p medium 30+ fpssel kéne hogy menjen, aztán 900p felbontásban is random droppolja az fps-t

2017. júl. 26. 13:43
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem különösebben. Elég felejthető játék. Az első pár óra fäsza, de aztán gyorsan unalomba fullad, mert nagyon önismétlő. Kihívás sincs sok benne és a játék előrehaladtával még egyre könnyebbé is válik.
2017. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Az elmúlt évek egyik legkellemesebb meglepetése volt. Én egy percig sem untam, de hát én az összes ilyen nyitott világú játékot 100%-ra kipörgetem.
2017. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen én is úgy ültem neki hogy biztos csak egy túlértékelt vacak lesz, aztán nem tudtam letenni
2017. júl. 26. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem, de idő hiányában nem igazán jutottam még végére.

Mint játék nagyon bejön, csak sajnos én nagyon Tolkien-b*zi vagyok, és kissé zavar, hogy a sztorija mennyire fittyet hány a világra amiben játszódik. De a zseniális hangulat és játékmenet tett róla, hogy elnézzem neki.

2017. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!