Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eldarya! Érdemes kikelteni a...

Eldarya! Érdemes kikelteni a woolapiyou-t? Neked bevált?

Figyelt kérdés

#woolapiyou #woolapityu #szeretemleiftant #leváltsamealófityiszt
2017. júl. 26. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az ilyen kérdések feleslegesek. Mindenkinek máshogy teljesít a famija.

Epikus familiáris, babakorában a szerencséje körülbelül: 168-205

Felnőttként: 196-255

2017. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem érdemes,ha már epikus sokkal jobban ajánlom a Minaloo-t nekem 3napig volt woolapiyou-m és semmit az égegyata világon nem hozott és lecseréltem egy Minaloo-ra és már mindent:csalit,ruhákat,kiegészítőt is hoz
2017. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban teljesít, mint a ciralakom, mindig hoz valami hasznosat és legtöbbször a batyura valókat is. Nem mellesleg ez az első famim, ami hozott már plüssmacit, pedig sok félét kipróbáltam: ciralakot, jeannylottet, cheadot, de ez a kis epikus hozta először.
2017. aug. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát! Az új familiárisok mindig nagy izgalmat hoznak magukkal, egyszer-egyszer le is cseréltem a biztosat a bizonytalanra, többnyire nem jöttek be a reményeim. :D Ezért is vakartam az államat, hogy mi legyen, és az lett, hogy jöttem ide kérdezgetni. Nekem most Lovigis-em van, és összeteszem a két kezemet, mert ritka szerencsésen sikerült a bontás, a szerencséjéhez méltóan teljesítenek a madárkák. Megmondom őszintén amúgy, hogy sokkal nagyobb volumenű állatra számítottam a Woolapiyou személyében. Ahogy elnéztem mostanában a piacot, nem is igazán mennek el, én már meg se próbálom őket megfogni. :D
2017. aug. 18. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!