Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » OSM ( Online soccer manager,...

OSM ( Online soccer manager, foci manager)! Kérlek szépen titketet írjatok nekem egy jól bevált taktikát! Melyik a legjobb felállás?

Figyelt kérdés
Akinem bármilyen jó taktikája van kérem ossza meg !

#játék #taktika #Foci Manager #manager #Tactics #OSM #online soccer manager #Online Soccer Manager taktika #foci manager taktika
2016. dec. 6. 14:32
 1/2 Rzk4ever válasza:

Szia!

Nekem a legjobban a taktikában a "Szélső játék" vagy az "Előreívelt labdák" jönnek be, de ez a játékosoktól is függ

Általában a zónavédekezést és a lestaktikát is alkalmazom.

A felállás és a játékstílus meg attól függ, hogy támadó vagy védekező focit játszol

Remélem segítettem😁✌

(Amúgy jelenleg én vezetem a Manchester Unitedet, a Szombathelyu Haladást és a Hertát) 😁😁✌

2016. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze segítettél!!!Koszonom! Es további reszeletek? Támadók maradjanak e elől stb letámadás es ilyesmi:D
2016. dec. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!