Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Beyond: Two Souls-nak lesz...

A Beyond: Two Souls-nak lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert úgy ért véget az egész Game, hogy Jodie álmaiban megint meg fog történni a katasztrófa. Már utána néztem és állítólag nem lesz folytatása (bár nem tudom mennyire megbízható az a hír amit olvastam) meg ezt az is alátámasztja, hogy már 4 éve annak, hogy megjelent a játék de viszont azzal nyugtatom magam, hogy azért nem folytaták eddig mert nem ragadhatnak le egy játéknál hanem csinálni kell több játékot is. Felmerülhet bennetek az a kérdés, hogy miért ekkor írom ki ezt a kérdés hát azért mert 5 hónapja tudtam meg, hogy van ez a játék a TheVR-tól és annyira meghatott a játék, hogy nem hiszem el, hogy nem lesz folytatása. Az értelmes gyors válaszokat köszönöm. Ha van helyesírási hibám akkor bocsánat.

2017. júl. 26. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Lehet, de még legjobb tudomásom szerint nincs bejelentett rész. De nem biztos, hogy folytatják mert nem volt olyan jó a játék a kritikusok szerint. (IGN: [link] )
2017. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz folytatás, a következő Quantic Dream játéknak (Detroit: Become Human) nincs köze az előzőkhöz.
2017. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!