Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vetttem egy játékot Nintendo...

KrisHUN kérdése:

Vetttem egy játékot Nintendo 3DS-re, de nem tudja lejátszani, mert japán. El szeretném adni Ebay-en, de nem tudom mennyi lenne a kiszállítás. Mennyi lenne, a kiszállítás Kecskemétről, pl. Japánba?

Figyelt kérdés
A játék Pokemon Moon

2017. júl. 30. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem foglalkoznék ilyesmivel. Próbáld meg inkább itthon elpasszolni pl a jófogáson, vagy vaterán, keress japán csoportokat, vagy olyanokat akik kedvelik az ilyen cuccokat. Egy gyűjtőnek mindenképp kell, akkor is ha japán, tudom magamról, nekem sok francia játékom van ;)
2017. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vaterán már próbáltam de nem vette meg senki :/
2017. júl. 30. 20:53
 3/5 Krisipoke ***** válasza:

Úgy emlékszem, hogy a magyar posta oldalán ki lehet számolni, hogy mennyibe kerül a szállítás, ha tudod a csomag méreteit, súlyát, és hogy hova akarod szállítani. Persze ebben még a boríték/doboz nincs benne.


Csak kíváncsiságból, mennyiért próbáltad eladni Vaterán? Csak mert ahhoz, hogy egy japán Magyarországról akarja megvenni a játékot, ahhoz nagyon jó áron kell adnod.

2017. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

450 Forint körül lehet venni Europán kívüli postakész borítékot, abba simán belefér a játék.

Veszel egy olyant és semmi macera nincs vele, megcímezed, majd akár egy utcán található piros postaládába bedobod, és 2 hét alatt Japánban lesz.

2017. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisipoke ***** válasza:

Csak sajnos az a baj, hogy egy sima borítékban nem garantált, hogy meg is fog érkezni, és ha igen, épségben.


Mondom, hacsak nem elképesztően olcsón adod (értsd: 3000 forint körül maximum), akkor egy japán ember sokkal szívesebben megy be a sarki Book Offba és vesz le egyet a polcról, minthogy neten licitálgasson, aztán fizessen postaköltséget, várjon 2-3 hetet, és közben izguljon, hogy megjön-e egyáltalán a csomag.

2017. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!