Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Injustice 2 meg fog jelenni...

Az Injustice 2 meg fog jelenni PC-re?

Figyelt kérdés
Harley Quinn, Joker, Injustice

2017. júl. 31. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első rész is nagyon soká jelent meg (mikor a konzoloshoz már megjelent az összes DLC is), de Ed Boon szerint "nagyon valószínű", hogy egyszer majd lesz PC verzió is:

[link]

A sasszeműek már kiszúrták a konzolos játék credits-listájában a QLOC Company nevét- ők a különböző platformokra szokták átírni a játékokat, pl. PC-re a Mortal Kombat XL-t, vagy a Dragon Ball: Xenoverse-t is.

Szerintem megéri a várakozást, az egyik legkiválóbb, de mindenképpen a legtartalmasabb verekedős játék: 400 órám van benne, de a megnyitható dolgoknak még a felét sem szereztem meg.

2017. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor megjelenik a teljes kiadás ami minden DLCt tartalmaz majd azt kiadják PC-re is

Ez vagy év végén vagy következő év elején, tavasszal lesz, várhatóan

A háttérben szerintem az bújhat meg hogy a NetherRealm csak a konzolverziókat szokta csinálni és a Mortal Kombat X megjelenéskor jelent meg PC-re ami egy borzalmas, optimalizálatlan port lett

A vége az lett hogy mikor megjelent az XL, egy másik csapatot rakta a High Voltage helyére, akik újraportolták az egészet

2017. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!