Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Final Fantasy. Kingdom Hearts....

Final Fantasy. Kingdom Hearts. Van más is aki szereti ezeket a játékokat?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert én magyar emberrel még nem találkoztam aki szeretné, persze hallottam róla hogy esetleg léteznek ilyen elvetemült egyedek, de körülöttem mindenki utálja inkább... sőt engem néznek hülyének hogy ezekkel játszok állandóan és nem unom meg soha. Emiatt a pár játék miatt veszek mindenféle konzolt hogy azokon is játszhassak. Szóval van köztetek Final Fantasy és Kingdom Hearts rajongó?:D
2010. máj. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én final fantasy-s vagyok :D

És nálunk is lenézik mert hogy: "Túl sok benne a szöveg" meg ilyenekkel...

2010. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem, mert nincs időm játszani, meg nem szimpatikus a rajzolása. (van ilyen)

De a FF zenéit imádom, és a KH-ból Donaldot és Goofyt. Meg Sorát, amikor éppen oroszlán.

2010. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angyalkus válasza:

A legjobb ps2-játék, másrészt nézd meg a konzol magazin szerkesztői között is van néhány kh mániás.

Különben ha magyarországon nem bírná seni, nem árulnának a boltokban kh fan-stuffokat(figurák,plüssök,tolltartók cd-k könyvek- sajnos csak németül és angolul)

És biztos hogy az új KH: Dream Drop Distanét is behozzák

2012. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én és remélhetőleg ps3-ra behozzák az összes kh részt(így nem kell minden játékhoz új konzolt venni.
2012. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aki azt mondja túl sok benne a szöveg az *****.Könnyen meglehet érteni minimális nyelv tudással.
2012. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A final fantasy közül csak a ffx tetszik a legjobban hát a ff13-2 csak ilyen elmegy témába viszem de a kingdom hearts én már rajongó lettem amióta kipróbáltam kh2 ps2re de elég lassan töltött be mert hát flashelt volt de akkor volt annyi türelmem hogy végig játszam és amint végig játszottam (úgy kb. 1 évig) azóta megálás nélkül ezeket nézem és azóta végig játszottam az egészet 1-től kezdve egész a birth by sleep-ig és most várom xbox one-ra a kh3-mat.
2018. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!