Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mert nem tudom kiverni a...

KockaC1999 kérdése:

Mert nem tudom kiverni a fejembol a life is strange et?

Figyelt kérdés
Udv kedden jatszottam ki a jatekot es egyszeruen nem tudom kiverni a fejembol a jatekot mit tegyek hogy ne gondoljak ra?

#Strange #life is strange miert
2017. aug. 5. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Tanulj. Látszik hogy nyári szünet van.
2017. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor te me nem tanulsz? Lemerem fogadni meg 15 se vagy ;)
2017. aug. 5. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, mi olyan nagy szám abban a játékban. A történet nem sokkal volt jobb, mint egy átlagos Telltale-kalandjátéké, a szereplők többsége pedig vagy közömbös, vagy ellenszenves volt a számomra. Igaz, nem is vagyok se tizenéves, se lány.
2017. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
honnan vetted hogy lány vagyok? és nem tizenéves vagyok amugy meg nem vagyunk egyformák ha normális választ nem tudtál adni akkor inkabb ne is valaszoltál volna (és igen tudom hogy hulye kérdés de akkor is)
2017. aug. 5. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Kezdj el egy másik játékot. Nézz filmet. Olvass.
2017. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én se tudom 😂
2017. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Én csak sajnálom a válaszolókat, akiket soha nem szippantott még be egy jó mű sem! Film, könyv, játék, ... Vagy bármi más... Én megértem, hogy valakinek nem tetszett/tetszik a LIF, én is látom a hibáit, hiába vagyok rajongó. Ezt is le lehet körmölni normálisan, de ha nincs érdemi hozzászólásod, akkor köszönjük, hogy elolvastad a kérdést, de inkább ne kommentálj. 0-24 meg nem lehet tanulni, kell a kikapcsolódás.


Kérdező! Amikor játszottam, engem is teljesen beszívott a játék megvan a maga sajátos hangulata, én is nehezen engedtem el a játékot. Egyik este ittam sört, de nem sikerült mindent legurítani, így letettem magam mellé, az ágyon tartott (asztalnak használt) fatáblára. Valamikor hajnalban álmomban megrúgtam, és a maradék sör kellemesen szétterült a lábaimon. :D Felkeltem rá, pislogtam magam mögé, hogy mi történt... Mikor sikerült felfognom, abban a pillanatban vissza is feküdtem, azzal y gondolattal, hogy most kialszom magamat, és ha felkelek, visszatekerem az időt, hogy megóvjam magam a balesettől. Reggel mikor felkeltem, néztem egy nagyot, hogy milyen hülyésegeket gondoltam :D De én azon az éjszakán teljesen elhittem, hogy ez a módszer működik, egyáltalán lehetséges. Egy kicsit kómás voltam. :D Ez az idő visszapörgetés is sokszor megjelent álmomban.

2017. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom,nagyjából egy hete itt van a fejemben a zenéje a története a hangulata teljesen magával ragadott,de annyira hogy szinte fáj.Olyan mintha kicsit depis is lennék de mégis valahogy pozitív az élmény és nem akarom hogy elmúljon.Talán a Donnie Darko c. film volt rám hasonló hatással.Neked (nektek ha más is hasonlóképpen élte meg)meddig tartott mire elmúlt,elengedted és pozitív vagy negatív dologként élted meg?
2017. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez beteges.
2017. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
48%
Úristen! Én is imádom! :00 Én youtube-on is sok Vine-t szoktam nézni, nagyon viccesek :DD
2018. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!