Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Just cause 3-ról vélemények?

Just cause 3-ról vélemények?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ésszerűen van felépítve a játék (mindig van mit csinálni: küldetés, verseny, kollekciók begyűjtése) de kicsit csal a méretekkel. Az a kis szigetcsoport ahol kezded a játékot ott nagyon sűrűn vannak kisebb városok így lassan indul el a játék. Ha ezeken túllépsz akkor a legnagyobb szigeten sokkal kevesebb város van sokkal jobban szétszórva, a többi csak hegység és bánya amin csak átvezetsz vagy átrepülöd.


Nekem 80 óra alatt megvolt a játék 100%-ra való teljesítése az összes achievement elérésével, úgyhogy pár hét játékidőt bele lehet tolni.


+ nemrég megjelent multi kliense, bár nem használják sokan (200-250 a napi csúcs).


A teljesítményről egyesek panaszkodnak hogy irreális a gépigénye, ha nincs 8 GiB RAM-od akkor meg se vedd. 8-nál is már hibaüzenettel indul a játék hogy kevés lesz neki, gyengébb gépeken megakad amikor betölti az új objektumokat.

2017. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes infot, én xbox one-ra venném
2017. aug. 5. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pár napja töltöttem le PS4-re (PS Plus-hoz adták, sima PS4-re), és nagyon pozitívan csalódtam benne. Technikailag kifogástalan, alig tölt, nem zuhan a képkockaszám még nagyobb robbanások/tűzharcok mellett sem, úgyhogy egy szavam se lehet. Játékmenetileg nyilván túlzás lenne azt mondani rá, hogy egy "észjáték", de meglepően szórakoztató. Nem lesz a kedvencem, annál azért primitívebb egy fokkal, de határozottan kellemes élmény. Kicsit monoton, nem valószínű, hogy 100%-ra gyúrok majd belőle, de pár kellemes órát biztos fog még okozni. Pénzt lehet, nem adtam volna érte, de így, hogy van, végülis jó.
2017. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!