Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends. Mit lehet...

League of Legends. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Még csak 16-os szintű vagyok,szóval csak botok ellen játszok egyenlőre.Top-ra Nasust ,Midre általában Heimerdingert viszem(de mostanában botra is,ha muszáj...)


Az utóbbi napokban egyre több idióta játszik...=_= Előre szól minden normális játékos,hogy hova akar menni,de ők nem értik meg.Pl.Tegnap midre akartam menni.Szóltam is előre.Erre azt látom,hogy +2játékos jön oda mellém O.o Midre....

Boton senki nem volt,mert odajöttek idétlenkedni.Szóltunk nekik,hogy menjenek át botra.Semmi reakció.Már mindenhogy próbálkoztunk,de semmi...

Átmentem botra egyedül,leszedtem az ellenséget.Mentem felfelé,erre azt látom,hogy jön utánam az a kettő O.o

Szóval ide-oda kellett ingáznom miattuk.


És ez egyre többször fordul elő.Ide-oda járkálnak,mert ők hárman sem tudnak 1 ellenfelet leszedni,szóval irány a jobbak mellé,hogy ellopkodják a killeket meg a farmokat.


Egyre többször fordul elő és már elegem van.Nem lehet normálisan játszani miattuk.Értem én,hogy épphogy 10-es szintűek,én is 15-ös vagyok,de én legalább nem vagyok láb alatt és igyekszem.


Az ilyenekkel mit lehet csinálni ?Pvp-re nem akarok menni,mert rúnám még nincs(lvl 20-ig nem is lesz)


Ilyenkor próbálom a farmokat minél gyorsabban szedni,meg megvárom amíg meghal az illető,mert máshogy nem tudom a dolgomat csinálni.Ha megpróbálom leszedni az ellenfeleket,akkor belenyúl és ellopja -.-" Pedig ő semmit sem csinált,csak állt vagy épp odaért,mert meghalt.


Mit lehet ilyen idiótákkal csinálni ? :D



2017. aug. 12. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mehetsz pvp-re, mert többnyire hasonló ellenfeleket dob a matchmaking. Aka nekik sem lesz rúnájuk.

Amúgy semmit nem tudsz csinálni az idiótákkal.

2017. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ !
2017. aug. 12. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként az alacsonyabb szintű rúnák aránytalanul olcsók. Ha mást nem AD mark-okat érdemes megvenni, mert sokkal könnyebb lasthitelni.
2017. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!