Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnám megvenni lemez...

Hol tudnám megvenni lemez formában a Slime Rancher nevű játékot?

Figyelt kérdés
Kerestem a legelterjedtebb áruházak honlapján, de sehol nem talaltam, csak a Streamen, és ott nem szeretném megvenni, mert nem bízok ebben az átutalásos módszerben. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 12. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A játék nem jelent meg lemezes változatban, nem is éri meg az indie játékokat lemezre nyomni. Steam az elsődleges platform amin megjelent, vagy XBOX-ra. Az hogy te nem bízol a netes vásárlásban, nem azt jelenti hogy az nem biztonságos. Főleg nem egy dollármilliárdos és világhírű, közel 15 éve működő áruházból amit 125 millió ember használ. Ha nem lenne megbízható, ez az oldal nem lenne életképes sem.
2017. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg bízni benne, mert egyre kevesebb játék jelenik meg dobozos formában.
2017. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem Stream hanem steam és mi bajod vele?

Ez egy dollár milliárdos cég amit egy játék fejlesztő cég tulajdonában áll

2017. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3# vagyok és még visszatéritést is vállalnak
2017. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi meglepő nincs ebben egy olyan országban, ahol a tizenévesek 70%-ának nincs bankkártyája.
2017. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos, de ha ennyire nem akarod meg adni az adataid online akkor vásárolj paysafecard-ot.
2017. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Akkor mégis a Steamet választom.
2017. aug. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!