Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékot ami...

Tudtok olyan játékot ami ingyenes, nem pay to win, nincs sok hacker, és ti is szivesen játszotok vele?

Figyelt kérdés
build and craft/mmorpg/shooter,viszonylag jó grafikával, ha lehet,de ha jó a játék és sok player a grafika nem fontos. Főleg olyanra gondoltam amit nem annyira ismernek de viszonylag sok a player, és nem lehet megunni egy hét alatt.

2017. aug. 13. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a "nem annyira ismernek" és a "sok a player" ellentmondás.
2017. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Warframe

Crossout


"Főleg olyanra gondoltam amit nem annyira ismernek"

Ilyen nem létezik. Az internet korában nincs olyan, hogy valami jó, de titokban marad.


"nem lehet megunni egy hét alatt"

Ez egyénfüggő. A CS:GO, az Overwatch, a League of Legends a világ legnépszerűbb játékai között vannak, de én pár óra alatt halálra untam magam rajtuk.

2017. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sakk. Bár a grafikája nem olyan jó...
2017. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az hogy mit unsz meg csakis rajtad mulik.

Engem csak az Aion es a War thunder tudott evekre lekotni, minden mas agyondicsert ubernepszeru jatek hetek/honapok utan torlesre kerult.

2017. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A "nem annyira ismernek" alatt azt értem, hogy nem streamelik minden nap, és nincs fent egy millió video róla youtube-on ,mint például a minecradt, tf2,pubg,gta,de játszanak vele annyian hogy ne kapjak depressziót.
2017. aug. 14. 09:58
 6/10 A kérdező kommentje:
A "nem annyira ismernek" alatt azt értem, hogy nem streamelik minden nap, és nincs fent egy millió video róla youtube-on ,mint például a minecradt, tf2,pubg,gta,de játszanak vele annyian hogy ne kapjak depressziót. A warframe az elég jó, azt le is töltöttem nemrég. Azért kösz a válaszokat. Nem akartam furán fogalmazni, de úgy látszik, hogy mégis sikerült :D
2017. aug. 14. 10:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, a sakkban tényleg nincsenek hackerek, meg nem is pay to win, de túl sok a paraszt. Na? Na?.... :D tudom.. szar volt
2017. aug. 14. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:
És neked nem mindegy, hogy mennyien játszanak vele? LOL,OW ezekben nem lehet csalni.
2017. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezeket már ismerem, azért írtam így a kérdést, mert találnék 100 másikat a gyakori kérdések között, mindenhol ugyanaz van, vagy odanyomnak egy linket egy listával hogy nesze, válogass
2017. aug. 21. 11:45
 10/10 A kérdező kommentje:
,vagy odaírnak egy játékot, amit biztos ismerek, de már bevallom ,hülyeség volt, mert én érzem magam szarul, hogy nem tudok megvogalmazni normálisan egy kérdést.
2017. aug. 21. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!