Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet egy játék ilyen...

Hogy lehet egy játék ilyen idegesítő?

Figyelt kérdés
A Fifa 17 -ről lenne szó, ami véleményem szerint a legundorítóbb játék valaha. Hogy miért? Amikor már 1 - nál vezetek 70.percben az ellenfél még simán rúg hármat szögletből hogy legyen okom földhöz vágni a kobtrollert, másrészt volt olyan is hogy 7 - 0 vezettem és egydzer csak fogta magát és ki crashelt a játék. Egy méterről lövöm a huszadikat mindegyik kapufa, de az ellenfél persze egy lövésből berakja 20 méterről. Ráadásul Pro Clubs módot is felejtsük el. A csapattársaim egyáltalán nem passzolnak. Sima helyzetnél a szélről be akarja rakni hosszúba, ahelyett hogy be adná fejesre. Ami legjobban idegesít, az a folytobos lagg. Kezdtem azt hinni, hogy csak nálam PS4 - en van ez, de megnéztem más videósokat és ott is akad. Lehet hogy csak én kaptam fel a vizet de azért számomra bosszantó hogy ezért fizettem 15k - t. Remélem ezeket 18 -ban már kijavítják mert különben megyek Pessel játszani.

2017. aug. 13. 15:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Helyesírásért elnézést kérek
2017. aug. 13. 15:42
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Az élet hatalmas tragédiája, tényleg.
2017. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D

Az összes FIFA-sorozat ilyen, bár vannak köztük eltérések. Szerintem van egyfajta beépített szemétkedés-szint, ami más-más egyes csapatoknál. Nagyon komoly fejlesztőeszköz ahhoz, hogy az ember gyakorolja az önuralmat.

2017. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gyere multizni, visszasírod majd a gép elleni szívást...
2017. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló Ha elolvastad volna amit írtam akkor tudnád hogy a multival van bajom, de te még ahhoz is gyökér vagy hogy legalább elolvasd a kérdést
2017. aug. 13. 16:26
 6/19 A kérdező kommentje:
1.válaszoló Annyira tipikus komment ez, nem azt kérdezek amit akarok? Ha legalább írsz normálisan fejtsd ki a véleményed, semki kedven még a te hülyeségeden is felhúzni magam.
2017. aug. 13. 16:27
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyszer haverommal csináltunk poénból egy egyedi focistát.


Alacsony volt (és ronda, naná) abszolút le volt húzva az ügyessége.


Úgy elkapta az összes labdát mint a pinty :D


(ha jól emlékszem Fifa volt, bár már fogalmam sincs, kicsi voltam)

2017. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#5: "Ráadásul Pro Clubs módot is felejtsük el."


Nekem ez úgy hangzott, hogy nem akarsz multiban játszani. Akkor tanulj meg úgy fogalmazni, hogy rajtad kívül is megértse valaki, mert gondolatolvasók nem vagyunk.

2017. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
5.válaszoló Na látod, pont ezért kell elolvasni a kérdést nem két mondat után beleböfögni valamit.
2017. aug. 13. 19:19
 10/19 anonim ***** válasza:

Pro Clubhoz


Mivel kedvenc jatekmodom, ezert nem ertek veled egyet


May ha te a drop in meccsekrol beszelsz, akkor helytallo a kijelentesed, de az egy fogyatekos resze a jateknak:D, ha pedig a rendes clubrol, akkor rossz emberekkel vagy... ezert kell ismerosokkel csapatot alapitani vagy keresni forumokon tarsakat


Amugy megsugom, hogy egyre komolyabb esport lesz ez a mod, jovore mar penzdijas ligak is lesznek, kulon magyar bajnoksagokkal, BL,EL stb

esport1 oldalan olvashatsz rola


hidd el nagyon elvezetes ez a jatekmod amugy

2017. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!