Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem minden Informatikával, illetve technológiával kapcsolatos dolog fel akar idegesíteni?

Figyelt kérdés

Ezzen belül ezekre gondolok:(Növekvő sorrendben)

1 Minden játék napi szinten kiírja, hogy "Nincs életed"

2 Szeretnék megvenni egy játékot (PubG), de a technológia kitalálta, hogy nem jó hozzá a számítógépem..(Ez valójában nem így van, mert Super MárióMáriót is stabil 10 FPS el visszi ).

3 A szüleim számítógépén elmegy a Minecraft nevű játék, de nem tudom feljebb venni a látótávolságot 1 nél, mert a videokártya kirepült a helyéről...

4 Ha 100% rá feltöltöm a telefonomat 8 perc és az akkumulátor már füstöl, hogy ideje tölteni..

5 Ha sikerül nagy véletlenszerűen beraknom 1 módot bármilyen játékba a játék válasza"Crash"...

6 A Wifi router, nem sugározza a jelet csak 10 cm belül.. (És ezt csak nekem csinálja)

7 Amire megírom ezt a kérdést kezdheted előről, mert vagy a helyesírás javító áttír minden szót, vagy csak nem szimpatikus a kérdésem, illetve lemerül a telefonom.. Szóval aki megtudja mondani, hogy miért van ez velem, előre is köszönöm!



2017. aug. 3. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A gépek lázadása.
2017. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na igen, ez pech.


1: játssz olyan játékokat, ahol nincs megszabott számú élet, vagy nem halsz meg.


2: mellőzd a legújabb játékokat. 5 millió játék van, ami kiválóan elmegy a gépeden, és ezek ráadásul olcsók is, vagy ingyenesek. Ja, hogy nem olyan szépek? Hát... valamit valamiért.


3: ...vagy vegyél jobb gépet, ha ez az életcélod, hogy a 0 km-es játékok is hasítsanak. Ja, hogy nincs pénzed? Na, akkor ilyen igényeid se legyenek, vagy szerezz pénzt.


4: vegyél normális telefont (pl. a Nokia legújabb készüléke), vagy törölj ki róla minden szükségtelen programot.


5: ne piszkáld azt, amihez nem értesz!


6: Zsinór nem jó? Sokkal gyorsabb is.


7: Írd meg a gépeden, és csak utána másold be ide. A helyesírás ellenőrzőt csak kapcsold be, mert nem túl jó a helyesírásod.


További problémák?

2017. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu haver, a kockulás helyett próbáld ki a bicajozást, focit, íjászatot, pecázást, vagy a papír alapú könyvek olvasását. Ezek nem romlanak el, és rendkívül szórakoztatóak.
2017. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek főleg olyan hibák, amik vagy hozzá nem értésből vagy nem megfelelő felszerelésből (értsd: gyenge hardverből) fakadnak.


Most már csak az a kérdés, hogy minek töltöd olyan dolgokkal az idődet, amihez

a) nincs pénzed, hogy megfelelő eszközöket vegyél hozzá

b) nem értesz

c) türelmed sincs hozzá, hogy fejlődj benne.

2017. aug. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, pont ezekre nem gondoltam. Akkor most megyek és kivágom a gépem, a szüleim gépét és telefonom a kukába. Utána veszek egy kárékpárt, amit nem kell tekerni, egy UTP kábelt a telefonomhoz, (ahogy a második hozzászólásban szerepel)..

De mind ezek előtt veszek fel egy 500.000-ft hitelt..

Köszönöm a válaszokat. Elfelejtettem, hogy van ilyen lehetősig is.

2017. aug. 4. 11:55
 6/9 anonim válasza:
Kajak hitelbe vered magad egy olyan dolog miatt, amihez nincs turelmed es nem ertesz hozza?
2017. aug. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a panamai születésű Edward A. Murphy, Jr. repülő- és űrmérnök életének és munkásságának tanulmányozását.


"Mert, amelyik elme megbomolhat, az meg is bomlik...!"


ui.: Sokunknak "nincs élete"!

2017. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De azért látom, itt is elgurult néhány gyógyszer.. 3:)
2017. aug. 5. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
8.: "Ami elgurulhat, az el is romlik." - Murphy
2017. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!