Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon Moon-osok: Titeket...

Pokémon Moon-osok: Titeket nem zavar a "napszakcsere"?

Figyelt kérdés

Nekem a Sun van meg, de a demóban és amikor átmentem a portálon és felcserélődött a napszak az engem valahogy nagyon zavart...


Gondolkodom hogy az Ultra Sunt vagy Ultra Moont vásároljam meg



2017. aug. 13. 17:50
 1/2 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nekem is Sunom van, de kétlem, hogy nagyon zavarná az embereket. Olyan hihetetlenül sok dolog nem változik a napszakváltással, annyira nincs is vészesen sötét éjjel, ráadásul nagyon sokan vannak, akik csak este érnek rá játszani (pl. munka miatt), és nekik jól jöhet, hogy nappal van, amikor játszanak.

De igazából pont ez az, hogy akik majdnem bármelyik régebbi Pokémon játékkal (az 1. és 3. generáció kivételével) ilyesmi okból csak este tudtak játszani, eddig csak a sötétet nézhették, így legalább megadatik a választás lehetősége. :D

2017. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavart és ahogy az első is írja, sokszor munka után játszottam és akkor a játékban nappal volt.
2017. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!