Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The witcher 2 Vergen.2 küldeté...

The witcher 2 Vergen.2 küldetésben elakadtam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdtem hogy mindenről amiről lehetett néztem végigjátszást de sajnos teljesen mások a haladási folyamatok és egyik video sem segített hogy végig tudjam vinni a küldetéseket.

A falnak is füle van

Gyanúsított Thorak

Sajnos egyiket sem tudom megcsinálni. Nem jelez ki rá semmit sem. A földművest nem találom sehol, mindent átkutattam utána. A eseményék kibontakozásához nem tudom mit kell tenni hogy ez a Thorak dolog tovább haladjon. Viszont a többi küldetésnek nem szeretnék nekikezdeni amíg ezek nincsenek meg.

(királyi vér/az ökökké tartó csata/élet halál kérdése/hol van triss/stb). Kérnék egy kis segítséget!



2017. aug. 14. 05:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig kell elvinni a királyi vért míg meg nem lincselik Stennist és utána beszélni kell csak a parasztokkal és a törpökköl utána végig kell vinni a "Baltimore's Nightmare"(Baltimore rémálma)című questet és elvileg utána már megy tovább rendesen.
2017. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii :) talán igy menni fog
2017. aug. 29. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!