Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SA:MP-osok, Serial bant...

SA:MP-osok, Serial bant hogyan oldom? (vészhelyzet)

Figyelt kérdés
Az egyik szerveren serial bannoltak. Mielőtt valaki irná hogy viselkedni kellett volna hozzáteszem hogy elirt id volt és mást akartak irta az egyik admin segéd de nem unbanoltak. Nincs a szervernek oldala nem üzemel, az FB Csoportba nem vesznek fel. Egy volt admin a vezető most mit kell tegyem hogy oldjam fel a bant?

2017. aug. 14. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudod feloldani a bannt. Az egyedüli lehetőséged hogy megkeresel egy staff tagot és jelzed neki a problémádat. Egyébként azt írod, hogy tudnak róla, szóval ha nem oldják fel a bannodat, akkor nyilván valamiért kaptad...
2017. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha fel lehetne oldani a tiltást akkor mi értelme lenne annak hogy kiadják? Hiszen nem lenne visszatartó ereje.


A serial ban a lehető leghatékonyabb, ott ténylegesen csak új számítógép vásárlásával tudod megkerülni a sorozatszám alapú azonosítást. De akkor arra még jöhet egy szép kis range ban, ami azt jelenti hogy az IP-cím tartományát bannolják, és mindaddig amíg nem váltasz internet-szolgáltatót, bármennyiszer cserélheted az ő IP-címüket amit kiosztanak mert mindegyiket automatikusan bannolja a rendszer.


Keress másik szervert.

2017. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dinamikus IPm van
2017. aug. 14. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mert a szolgáltatód csak egy meghatározott tartományból tud IP-t osztani, amire ő jogosult és engedéyt kapott. Ha tartomány alapú bant kapsz akkor azt jelenti hogy hiába oszthat ki a szolgáltatód mondjuk 65 ezer különböző címet, mert maga a tartomány mind a 65 ezer lehetséges címe blokkolva van.


Ilyenkor egy új szolgáltatóra kell előfizetned aki a saját tartományában oszt ki új címet.

2017. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondom, keress meg egy staff tagot. Vagy egy játékost a szerverről, hogy közvetítsen neked a staff felé. Ha ennyire nem tudsz elérni senkit, akkor keress másik szervert, nincs értelme ilyen szerveren játszanod.
2017. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

elértem a banoló admin Serial számomat hogyan tenkintem meg?

Névre adott már unbant de a serialomra nem mi a gép ipje?

2017. aug. 14. 17:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Konzolba írd be, hogy "serial" és kiírja neked az MTA.
2017. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
samp-om van
2017. aug. 14. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ez milyen hülyeség már hogy neked kell bebizonyítani hogy te vagy az akit bannoltak? Az adminnak mindent látnia kellene, vagy ha nincs jogosultsága akkor ne bannoljon olyan módon amit nem tud kezelni. Én már csak emiatt sem mennék vissza, ha inkompetensek az emberek és igazságtalanul tiltanak.


(próbáltam módszert keresni a kiderítésére, nem találtam)

2017. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Visszatudtam menni, engemet ugatak le hogy minek kérek ubt.... Majdnem megint bannoltak
2017. aug. 14. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!