Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SA:MP-osok, Serial bant...

SA:MP-osok, Serial bant hogyan oldom? (vészhelyzet)

Figyelt kérdés
Az egyik szerveren serial bannoltak. Mielőtt valaki irná hogy viselkedni kellett volna hozzáteszem hogy elirt id volt és mást akartak irta az egyik admin segéd de nem unbanoltak. Nincs a szervernek oldala nem üzemel, az FB Csoportba nem vesznek fel. Egy volt admin a vezető most mit kell tegyem hogy oldjam fel a bant?

2017. aug. 14. 17:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
SA:MP-nél szerintem nem tudod visszanézni, de az adminnak látnia kell... Nem is értem miért játszol ilyen amatőr szerveren, én a helyedben már rég elmentem volna onnan.
2017. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
PDSS-en volt ez?
jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta a kérdezőt és a másik válaszolót is bannolták erről az oldalról (is). Úgy látszik van, aki képtelen a neten viselkedni, bárhol legyen.
jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!